Bitkimania Çiçek Bakım Sanatı

Yıllardır bahçe bakımıyla uğraşan Bitkimaniada, kurucusu Emre bey tarafından farklı çiçek türleri, ağaç türlerinin bakımı anlatılmaktadır.

Bitkimania Çiçek Bakım Sanatı
Bitkimania Çiçek Bakım Sanatı Haber Metraj
moyo

Yıllardır bahçe bakımıyla uğraşan Bitkimaniada, kurucusu Emre bey tarafından farklı çiçek türleri, ağaç türlerinin bakımı anlatılmaktadır. Bu işe ilk başta kendi bahçesinde gönül vermiş ve basit biber, domates yetiştiriciliğiyle başlamıştır. Daha sonrasında ilgisinin arttığını fark eden Emre Bey tarafından bireylerin bilinçlendirilmesi adına farklı çiçek türlerinin blog yazıları içeriği üretilmiştir.

Çiçek isimlerim adı altında müge çiçeği, gül, kasımpatı, lale, çörek otu, hüsnüyusuf ve daha birçok fazla çiçeğin bakımından bahsedilmektedir. Çiçeklerin özelliklerinden, nasıl yetiştirilmesi gerektiğinden, toprağa ekim aşamasından, sağlık için faydalarından birçok bilgiyi blog yazılarında görmek mümkündür. Ayrıca bahçe bakımı hakkında ve ağaç bakımı hakkında da birçok içerik mevcuttur. Birkimania.com üzerinden araştırmalar gerçekleştirerek Emre Bey ile iletişime kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Funda Çiçeği Hakkında Bilgiler

Bitkimania üzerinden funda çiçeği haricinde birçok çiçeği bulabilirsiniz. Hatta bilgilerin yetersiz geldiğini düşünüyorsanız [email protected] üzerinden aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz. Funda çiçeğinden bahsetmek gerekirse kendisi sağlık açısından inanılmaz faydalı bir bitkidir. Bitkiler sadece göz hoş gelmemekle birlikte kullanım alanları da oldukça geniştir.

  • İdrar söktürür
  • Soğuk algınlığına birebir
  • Karın ağrısına iyi gelir
  • Öksürüğe faydalıdır

Daha birçok hastalığa ve rahatsızlığa faydası olan Funda çiçeğinin detaylı bilgisini Bitkimania üzerinde bulabilirsiniz. Nasıl yetiştirilir, dikkat edilmesi gereken püf noktaları nedir gibi içerik detaylarına erişim sağlamanız mümkündür. Her gün yeni bilgi mottosuyla dünyamızın akciğerleri olan bitkilerimizi tanıyalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak