StartupSole Online Şirket

StartupSole sitesi online şirket kurma konusunda deneyim kazanmış birçok kişinin gönüllü olarak bir araya gelerek oluşturduğu sitedir.

StartupSole Online Şirket
StartupSole Online Şirket Haber Metraj
moyo

StartupSole sitesi online şirket kurma konusunda deneyim kazanmış birçok kişinin gönüllü olarak bir araya gelerek oluşturduğu sitedir. Kişiler site içerisinden hiçbir kazanç sağlamadığı belirtilmektedir. Tecrübeli ekip online site kurulumunda yaşadıkları deneyimleri nasıl şirket kurduklarını ve ilerleyen süreçlerde ne olduğunu siteye aktarmıştır. Bu bilgiler sayesinde online şirket kurmak isteyen kişi veya kurumlara yol gösterici olmuşlardır.

StartupSole sitesinin kurulma amacı; sosyal medya üzerinden online Amerikada şirket kurmak ile ilgili yalan bilgilerin sıklıkla dolaştığını gözlemlemeleri sonucu kurulmuştur. StartupSole yetkilileri kişi veya kurumların bu yanlış bilgiler ile şirket kurmak isterlerse ilerleyen zamanlarda maddi manevi büyük riskler alacaklarını belirtmektedir.

StartupSole Amazon

Birçok kişi uluslararası online alışveriş sitesi olan Amazon uygulamasına kayıt olurken veya hesaplarının kapatılması ile ilgili sorunlar yaşıyor. StartupSole ekibi bunun nedenini araştırmış ve sorunun utility bill yani adrese kayıtlı fatura olduğunu görmüşlerdir.

Öncelikle Amazon sitesinde Celler central hesabı açmanız için yapılması gerekenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Amazon.com.tr adresinden hesap açmanız gerekli daha sonra bu hesap üzerinden Global hesap açma imkanınız bulunuyor. Amazon Global dünyasında ise yapmanız gerekenleri StartupSole hesabında ayrıntılı biçimde verilmiştir. Bilgiler görsellerle de desteklenerek online şirket açmak isteyen kişi veya kurumlara en üst düzey yardımcı olunmuştur. StartupSole sitesinde Amazon Global hesap işlemleri ile ilgili bilgileri ana sayfada bulunan Genel Bilgiler sekmesinden Amazon’u seçerek bulabilirsiniz.

Kaynak: https://startupsole.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak