Arcade Star Oyun Makineleri İle Nostaljiye

Arcade Star Oyun Makineleri 2008 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde kurulmuş şirkettir.

Arcade Star Oyun Makineleri İle Nostaljiye
Arcade Star Oyun Makineleri İle Nostaljiye Haber Metraj
moyo

Arcade Star Oyun Makineleri 2008 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde kurulmuş şirkettir. İlk zamanlar para ile çalışan otomatlar yapan Arcade şirketi daha sonralarında oyun makinelerin tedarik ve yapımına başlanmıştır. Seri üretim halinde satış yapmaya başlayan Arcade oyun makinelerinin yedek parçalarını da üretmeye başlamıştır.

Artık günümüzde fazla oyun makineleri kalmadığı için eskiye özlem duyanlar nostalji atari makinası almaktadır. Arcade ile en iyi hizmeti alarak özlem duyduğunuz atarilere sahip olabilirsiniz. Arcade Star’da sadece işyeri tipi atariler bulunmamaktadır. Her yere uygun olarak farklı atarileri site üzerinden görebilirsiniz.

Arcade Atari Makineleri

Arcade atari makineleri evinize, işyerinize veya ofisinize uygun olarak 3 farklı kategoride verilmiştir. Bu kategorileri inceleyerek sizlere uygun olan makineye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda makinelerin enine ve boyuna uzunluğu ve ağırlığı site içerisinde detaylı olarak verilmiştir. Bu sayede atari makinelerini koyacağınız yere en uygun olanını seçebilirsiniz. İsterseniz de WhatsApp veya sosyal medyadan da iletişime geçerek istediğiniz atari hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Arcade Star mağazasında bulunan atari makinası içlerinde bulunan oyunlar site içerisinde ‘’Oyun Listesi’’ kısmında ayrıntılı olarak verilmiştir. Geçmişe ait birçok oyun bulunmaktadır. Aynı zamanda makinelerin uygun fiyatlı olması da talebi arttırmaktadır. Atari makinelerinin yedek parçalarını da bu mağazadan temin edebilirsiniz. Oyun makinelerinin şık ve nostaljik duruşu da kişileri cezbetmektedir. Evinize, işyerinize veya ofisinize nostaljik bir hava katacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak