Eras İle Güvenli Taşımacılık

Eras nakliyat firması 20 yıla aşkın Mersin şehrinde taşımacılık yapmaktadır.

Eras İle Güvenli Taşımacılık
Eras İle Güvenli Taşımacılık Haber Metraj
moyo

Eras nakliyat firması 20 yıla aşkın Mersin şehrinde taşımacılık yapmaktadır. Mersin evden eve nakliyat yapan şirket sigortalı olarak çalışmaktadır. Olası bir kazada eşyalarınızın para iadesi firma tarafından karşılanmaktadır. Aynı zamanda Eras taşımacılık ile şehirler arası nakliyat da yapılmaktadır.

Mersin evden eve taşımacılık fiyatları 1+1 evin minimum fiyatı 750 TL olup maksimum 1.500 TL, 2+1 evlerin taşımacılığı 1.000 TL ile 1.750 TL arasındadır. Eras firmasının web sitesine girerek Kurumsal sekmesinden Fiyatlar kısmına bakabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda site içerisinde bulunan Hızlı Teklif Al butonu ile de size özel teklifleri alma imkanınız vardır.

Eras Taşımacılık İle Sigorta Rahatlığı

Eras firması ile yapacağınız evden eve nakliyat Mersin sürecinde sigorta güvencesi ile rahat bir taşımacılık süreci geçirebilirsiniz. Eras nakliyatın referansları Ziraat Sigorta, Allianz Sigorta, SGK, Kale Kilit, Ray Sigorta, Ankara Sigorta ve AkSigorta gibi birçok bilinen sigorta şirketleridir. Daha birçok şirket ile çalışan Eras taşımacılık uzun süren deneyimleri sayesinde bu sigortalara ihtiyacınız olmadığını belirtmektedir.

Eras taşımacılık sadece nakliyat işi yapmamaktadır. Aynı zamanda montaj veya demontaj gereken mobilyalarınızı usta hizmeti ile tadilat edebilmektedir. Bu firmanın diğer bir güzel yanı da eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Evinizde yığılmış ama atmaya kıyamadığınız, taşınma sürecinde bir yerde kalması gereken eşyalarınızı sizlerin belirlediği süreye kadar depolarında sizler için korumaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak