Uzman İşitme Cihaz Hizmeti

Uzman işitme cihazları için hem uygulama hem de satış merkezi 2016 yılında kurulmuştur.

Uzman İşitme Cihaz Hizmeti
Uzman İşitme Cihaz Hizmeti Haber Metraj
moyo

Uzman işitme cihazları için hem uygulama hem de satış merkezi 2016 yılında kurulmuştur. İşitme kaybı yaşamakta olan bireyler için yaptıkları çalışmalar ve ürünler sayesinde oldukça iyi işler başarmışlardır. Önce insan, önce sağlık sloganını kendine benimsemiş ve bu alanda kendini en iyilerden biri yapmayı başarmıştır. Her geçen gün daha fazla çalışma azmi göstererek birçok insanın kalbine dokunmaya devam ediyor.

Uzman işitme merkezi uzman kadrosu ve bu işe yıllardır gönül vermiş insanlardan oluşur. Üstün hizmet kalitesiyle ön plana çıkmış olan Uzman İşitme Bakırköy üzerinde işitme sorunu yaşayan bireylerin sorunlarına çözüm bulmak adına en iyi şekilde çalışma gösteriyor. Signia, Unitron, Maico ve Rexton markaları üzerinden hizmet kalitesini sunar.

Kaliteli İşitme Cihazı Markaları

Signia, Unitron, Maico ve Rexton ile anlaşmalı olan Uzman işitme merkezi kullanıcılarına en iyi markalardan hizmet sağlıyor. Ayrıca teknik servis ekipleri üzerinden de eğer işitme cihazınızda bir sorun yaşarsanız kolayca çözüme kavuşturur. Signia, Unitron, Maico ve Rexton markaların yetkili servisi olan aynı zamanda Bakırköy de yetkili bayisi bulunan Uzman İşitme kolayca hizmet sağlar.

İşitme cihazı sgk ile de bir kısmı ödenerek talep edilebilir. İşitme kayıplı kişilere gerekli odyoloji testleri yapıldıktan sonra ne derece de işitme kaybı yaşadığı tespit edilir. Böylece test sonuçarına göre en iyi cihazın neler olduğuna karar kılınır daha sonrasında ise SGK’nın ödeme miktarı da göz önüne alınır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak