İBF Doğan İnşaat Konut Projeleri

Kayseri merkez olarak kurulan İBF Doğan İnşaat, 43 yıllık deneyimi ile birlikte taşeron ve inşaat alanında hizmet vermektedir.

İBF Doğan İnşaat Konut Projeleri
İBF Doğan İnşaat Konut Projeleri Haber Metraj
moyo

Kayseri merkez olarak kurulan İBF Doğan İnşaat, 43 yıllık deneyimi ile birlikte taşeron ve inşaat alanında hizmet vermektedir. İyi bir fikir düşüncesi ile yola çıkan firma 8 farklı bölgede 17 tane projeyi hayata geçirdi. Kayseri konut projeleri adı altında pek çok kişi bu yapılar ile ev sahibi olabildi. Bu bağlamda firma müşteri taleplerini oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Kayseri satılık daire hizmeti de sağlayan İBF Doğan İnşaat, depreme dayanıklı, sağlam ve estetik görünüme sahip evler yapmaktadır. İnşaatlarda çalışan işçilerden mühendislere kadar oldukça disiplinli ve özenli bir iş gerçekleştiriliyor. Bu sayede iç ve dış tasarım olarak da binalar fazlasıyla beğeni topluyor. Üstelik inşaat firması müşterilerinin hepsini en uygun fiyatlardan ev sahibi yapabilmek adına faizsiz satış bütçesi belirliyor.

Kayseri Cadde Park Projesi

Kayseri ilinde gerçekleştirilen projelerden biri de Cadde Park projesidir. İBF Doğan İnşaat firması bu projesinden de başarılı sonuçlara imza atarak projesini müşterilerine sunuyor. Satılık daire arayanlar için en çok revaç gören projelerden olan Cadde Park, bloklu bir site olarak tasarlanmış yapılardan oluşur. Ayrıca evlerin genişliği 185 metre kare büyüklüğünde olurken, ev seçenekleri de genellikle 3+1 olarak karşımıza çıkar. İç ve dış yapı bakımından oldukça geniş ve ferah daireler sahiplerini beklemektedir. Kayseri’de ev sahibi olmak isteyenler direkt olarak İBF Doğan İnşaat ile iletişime geçebilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak