Smaugs Nft ön satışı için son 4 gün!

Smaugs NFT dijital dünyadaki tüm varlıklarınızı satabileceğiniz bir pazaryeridir. Smaug pazaryeri Binance Smart Chain üzerinde çalışır ve tamamen merkezsizdir. Dijital dünyadaki varlıklarınızı, Smaug NFT pazaryerini kullanarak NFT Tokenlerine dönüştürebilir ve birçok hediye kazanabilirsiniz.

Smaugs Nft ön satışı için son 4 gün!
Smaugs Nft ön satışı için son 4 gün! admin
moyo

Neden Smaugs NFT?

Smaugs NFT pazaryerini diğerlerinden ayıran en büyük fark, birçok farklı tokeni alıp satabilmenizdir. Birçok farklı token ile partnerlik yaparak size daha çeşitli ödeme metodları sağlayacağız. Ayrıca, Binance Smart Chain üzerinde olduğu için işlem ücretleri çok düşüktür, çok hızlı şekilde NFT Tokenleri üretebileceksiniz. Her işleminizden Smaugs Token kazanacaksınız.

Örneğin, Smaugs NFT pazaryerini kullanarak kendi dijital sanatınızı oluşturduğunuzda Smaugs Token kazanacaksınız. Bu özelliklere ek olarak, yeni sanat eserlerinizi yapay zeka kullanarak üretebileceğiniz uygulamalar geliştiriyoruz. Bu uygulamaları kullanabilmek için Smaugs Tokenlerinizi kullanıp NFT dünyasında yerinizi alabilirsiniz. NFT Pazaryerimizde daha kolay ve daha hızlı satış yapabilmeniz için reklam özelliklerini de etkinleştireceğiz. Bu sayede kendi profilinizi ya da istediğiniz herhangi bir ürünü öne çıkarabilirsiniz.

Smaugs Nft ön satışı için son 4 gün!

Smaugs NFT satışı 18.04.2021 tarihine kadar devam ediyor. Gün sonunda Pancakeswap borsasında listelenmesi sağlanacak.

Ön satışa katılmak ve hemen almak için  https://smaugs.com/public-sale adresini ziyaret ederek metamask cüzdanızı bağlayıp Binance Smart Chain ağı üzirden satın alabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için;

Website: https://smaugs.com/ 
Telegram: https://t.me/smaugsNFTs
Twitter: https://twitter.com/smaugsnft
Instagram: https://www.instagram.com/smaugsnft/
Discord: https://discord.gg/u9Wuh2MA
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/smaugs-nft/
Medium: https://smaugsnft.medium.com/
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak