Tempo Kesici Takımlar Ürünleri

Tempo Kesici Takımlar firması, yer aldığı sektörde her daim en iyisi olabilmek adına çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Tempo Kesici Takımlar Ürünleri
Tempo Kesici Takımlar Ürünleri Haber Metraj
moyo

Tempo Kesici Takımlar firması, yer aldığı sektörde her daim en iyisi olabilmek adına çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Bu süreçte çeşitli yurt dışı markaları ile de iş yapan firma, ülkemizdeki gelir oranına da katkıda bulunmayı hedefler. Kurulduğu ilk dönemden itibaren sektördeki eksik ürünlerdeki açığı kapatarak, en güçlü stok ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Tempo Kesici Takımlar firması ürünlerinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verir. Bu bağlamda firma Kore markası Korloy ile de anlaşma içerisinde olarak Korloy ürünlerinin satışını üstlenir. Kesici takım ürünleri ve aletleri konusunda alanında en iyilerden biri olan Korloy firması, dünya genelinde adından fazlasıyla söz ettirmektedir. Bu süreçte Tempo Kesici Takımlar firması da Korloy ürünlerini ithalat yolu ile Türk müşterilerle buluşturarak bu alanda büyük bir öncü olur. Firmanın bünyesinde satışını yaptığı Korloy ürünlerinin kataloğunu aşağıda sizlere maddeler halinde sıraladık.  

 • Korloy Diş Açma Kataloğu
 • Korloy Çok Amaçlı Takım Katalogları
 • Korloy Kaynaklı Kesici Takımlar Kataloğu
 • Korloy Matkaplar Kataloğu
 • Korloy Frezeleme Kataloğu

Yukarıda belirttiğimiz kataloglar firmanın Korloy markasından aldığı ürünlerin genel gam alanlarına dairdir.

Korloy Kesici Takım Ürün Fiyatları

Korloy kesici takımlar kategorisindeki ürünlerin fiyatları genellikle değişkenlik gösterir. Ancak ürünlerin hepsinin birbirinden özgün tasarım ve kalitede olduğunu belirtmek isteriz. Ürün fiyatlarını Tempo Kesici Takımlar firmasının online web adresinden kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tempokesicitakimlar.com adresine erişim sağlayarak müşteri temsilcileri ile irtibat kurmanız yeterlidir. Bu sayede firma çalışanları almak istediğiniz ürün hakkında da daha detaylı bilgilendirmeyi sizlere sağlar. Ayrıca belirtmeliyiz ki firmanın satışa sunduğu ürünler online mağaza üzerinden de alınabiliyor. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişler için de kargo ücretsiz olarak temin ediliyor.  

Korloy Kesici Takım Ürün Modelleri

Korloy kesici takımları alanındaki ürünler oldukça geniş bir skalada firmanın web adresinde müşterilerle buluşuyor Bu sayede kesici takımlar konusunda ihtiyaç sahibi olan kişiler ürünlerin özelliklerine bakarak sipariş verebiliyorlar. Aşağıda sizlere bazı korloy kesici takım ürünlerini ve kodlarını sıraladık.  

 • Korloy NCM545 – NCM535
 • Korloy PC8105/PC8110 – PC811
 • Korloy CC1500 - CC2500
 • Korloy PC2005 – PC2010 – PC2015

Korloy PC8105/PC8110 – PC811

Korloy PC8105/PC8110 – PC811 seri nolu ürün ısıl enerjiye yüksek oranda dayanıklı olmasıyla ve kalitesiyle birlikte en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda paslanmaz çelik için de tornalama derecesi ürünün özelliklerinde mevcuttur. Bu açıdan ürün diğer özellikleri bakımından da fazlasıyla işlevlidir diyebiliriz. Aşağıda Korloy PC8105/PC8110 – PC811 ürünü hakkında genel özellikleri sıraladık.

 • Yüksek sertlik ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır
 • oksidasyon direncine sahiptir.
 • Mikro tanecikli karbür özelliği vardır. Bu da kesme kenarının ufalanma ya da hasar alma riskini en aza indirir.
 • Yüksek hızda çalıştırıldığında mükemmel takım ömrüne sahiptir.

Kaynak: https://www.tempokesicitakimlar.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık