Amerika Sepetim Juul Pods Hakkında

Amerikadan alışveriş günümüzde artık oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır.

Amerika Sepetim Juul Pods Hakkında
Amerika Sepetim Juul Pods Hakkında Haber Metraj
moyo

Amerikadan alışveriş günümüzde artık oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Amerika Sepetim sizlere Türkiye de olmayan ürünleri kolay bir şekilde tedarik eder. Aynı zamanda Los Angeles ve California bölgesinde merkezleri olan firma istenilen ürünleri oldukça kolay bir şekilde getirebiliyor. Ayrıca aklınıza gelebilecek birçok kategoride sizlere hizmet ağı sunuyor. Bunlardan birisi de elektronik sigaradır. 21. Yüzyılın en çok kullanılan dijital sigaraları Juul ile farklı bir deneyime sahip olun. Juul podslar nikotin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilen ve sizlere tek kullanımlık deneyim sunana bir cihazdır. Likit değiştirme derdiniz yok sadece başlık kısmından değişiklik yapabilirsiniz.

Amerika Sepetim içerisinde sadece Juul pods değil daha birçok marka ile de alışveriş yapmanız mümkündür. Bunlardan birisi de Urban Decay markasına ait ürünlerdir. Ülkemizde oldukça pahalı olan ve son zamanların en popüler ürünlerine sahip olan kozmetik firmasının ürünlerini en uygun fiyatlar ile sizlere getiriyor. Amerika sepetim sayesinde istediğiniz ürünleri gümrük derdiyle uğraşmadan temin edebilirsiniz. Bu sadece kozemtik değil, sağlık, giyim, gıda olmak üzere birçok kategori üzerinden sipariş vermeniz mümkün olacaktır.

Amerika Sepetim Ayrıcalıkları

Amerika Sepetim kullanıcıları için uzun soluklu ve kullanışlı ürünleri getiriyor. Hem kaliteli hem de orijinal olan bu ürünler ile birlikte keyifli kullanım sağlamak mümkün olacaktır. Ayrıca Amerika Sepetim sayesinde gümrük problemi de yoktur. Kendileri bireysel olarak değil kurumsal olarak çalıştıkları için limit sorunu yaşamazlar. Örneğin Türkiye üzerinde oldukça pahalı olan Estee Lauder Advanced Night Repair serumu birkaç tane getirtmek yerine daha fazla getirme şansınız var. Bildiğiniz üzere serumlar düzenli kullanıma ihtiyacı olan ürünlerdir. Bu nedenle etki görmek için devamlı olarak satın almanız gerekir. Ancak Estee Lauder markası oldukça pahalı ürünlere sahip özellikle de bu serum konusunda.

Amerika Sepetim sayesinde uygun fiyata istediğiniz ürünlerde sizlere yeterli olacağını düşündüğünüz sayıda getirebilirsiniz. Bunların dışında gümrük işlemlerinde sizi asla uğraştırmaz ve işlemleri sizin yerinize kolaylıkla halleder. Genel olarak 3 ila 8 iş günü arasında süren gümrük beklemesinden sonra adresinize ulaşım sağlanır. Hem güvenli hem de orijinal bandrole sahip ürünlerin kullanım keyfine varın.

Amerika Sepetim Ödeme Aşamaları

Amerika Sepetim üzerinden alacağınız ürünlerde üç aşamalı bir ödeme gerçekleşir. Birinci aşamada ürününüzün ait olduğu fiyatı ödersiniz. İkinci aşamada ise gümrük vergisi işin içine dahil olacaktır. Genellikle belli kategorilere göre değişkenlik gösteren gümrük vergisi %0 ile %40 arasında değişkenlik gösterir. Daha net bilgi almak isterseniz Amerika Sepetim ekiplerine whatsapp destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece almak istediğiniz ürünlerin hangi kategorilere dahil olduğunu kontrol ederek buna göre işlemlerinizin devamını sağlayabilirsiniz. Son aşama olarak kargo ücreti dahil olacaktır. Bir kilogram için belirlenmiş olan fiyat 19 dolardır. Daha sonraki ek kilogram başına 10 dolar ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak