Botoks Yan Etkileri

Botoks yaptıracak olan kişi yan etkilerin de ne olduğunu bilmelidir.

Botoks Yan Etkileri
Botoks Yan Etkileri Haber Metraj
moyo

Botoks yaptıracak olan kişi yan etkilerin de ne olduğunu bilmelidir. Dolayısıyla sonradan ortaya çıkacak olan en ufak bir problem kişinin istemeyeceği bir sorun olmuş olabilir. Kişinin cildiyle doğru orantılı olan yan etkileri şu şekilde sıralanabiliriz;

  • Enjeksiyon bölgesinde ağrı
  • Mide bulantısı
  • Yeme-içmede zorluk
  • Baş ağrısı

Botokstan ya da juvaderm dolgu işlemlerinden sonra bazı kişilerde bu sorunların görülmesi normaldir. Kaslara enjekte edilen enjeksiyonlar çok az miktarda yan etkiye sebep olurlar. Göz bölgesine yapılan işlemde kişide göz kapağı sarkması, gözlerde kuruluk gibi sorunlarla da karşılaşılabilir. Botoks Dolgu Mesoterapi sitesini tercih ederek güvenilir bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Botoks Nerelere Uygulanır?

Bu işlem genel hatlarıyla yüzde kırışıklık ve ince çizgilerin yoğun olarak görüldüğü bölgeye yapılır. Ağız, çene ve burun çevresi, boyun bölgesinde de bu işlem uygulanabilir. Kadınlar daha çok bu bölgeleri tercih ederken erkekler ise alın bölgesine uygularlar. O bölgede oluşan kırışıklıklar erkeklerin hoşuna gitmez ve bu durumdan şikayetçi olurlar.

Dolayısıyla erkekler de en az kadınlar kadar bakımlı olma amacı güderler.  Gözaltı torbalarının ve göz çevresi kırışıkları için de uygulatılan bu işlem başarılı sonuçlarla bitirilir. Kadınlar ise burun ve ağız bölgelerinden şikâyetçi oldukları zaman bu işleme yönelirler. Estetik bir hava yakalanması için mezoterapi bu önemli bir adımdır. Aynı zamanda işlem yaptıracak olan kişiler Botoks Dolgu Mesoterapi sitesini güvenilir bir şekilde tercih edebilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak