Dalgıç Pompa

Dalgıç pompa, pek çok alanda kullanılabilen sıvı veya bir ortamın içinde aktif olarak çalışabilen bir pompa çeşididir.

Dalgıç Pompa
Dalgıç Pompa Haber Metraj
moyo

Dalgıç pompa, pek çok alanda kullanılabilen sıvı veya bir ortamın içinde aktif olarak çalışabilen bir pompa çeşididir. Motor, pompanın gövde kısmına tamamen monte edilmiştir. Dalgıç pompa direkt olarak sıvı ile temas ettiğinden dolayı, motorda birtakım teknik özellikler ile donatılmıştır. Buna bağlı olarak, teknik özelliklerinden bir parçası su geçirmez korumadır. Aynı zamanda, kısa devreye sebep olabilecek herhangi bir likitin iç kısma girmesini engelleyecektir.

Bununla beraber, olası tehlikelerin önüne de geçilmiş olacaktır. En önemli nokta bağlantı yerleri, hava ve su geçirmeyecek şekilde tasarlanmış olup, uygulanan izole işlemleri ile de dalgıç pompa kapsamında sızdırmazlık özelliği kazandırılmıştır. Sonuç olarak dalgıç pompaları oldukça avantajlı ve faydalı bir cihazdır. Pek çok kullanım alanına sahip olan dalgıç pompa ürünlerine ulaşmak için Shop Neojen sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dalgıç Pompa Ürünleri

Su temin edilmesi gereken sahalar, küçük çaplı kesonlar, derin kuyular, tüneller ve pek çok alanda kullanılan dalgıç pompalarının çok avantajlı olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü, en önemlisi de güçlü bir yapısı olan dalgıç pompalarının birçok çeşidi de mevcuttur. Dalgıç pompa ürünlerinin dışında, santrifüj pompa, dalgıç tek pompa, domestik pompalar ve özellikle en kaliteli su sayaçları neojen mühendislik tarafın sunulmaktadır.  Bütün ürünlere ulaşmak için Shop Neojen linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık