Havayolu Taşımacılığı – Batı Group

Havayolu taşımacılığı, adından da anlaşılabileceği gibi uçaklar ve çeşitli havayolu araçları kullanılarak yapılan kargo ve benzeri taşıma işlerine denir.

Havayolu Taşımacılığı – Batı Group
Havayolu Taşımacılığı – Batı Group Haber Metraj
moyo

 

 

Havayolu taşımacılığı, adından da anlaşılabileceği gibi uçaklar ve çeşitli havayolu araçları kullanılarak yapılan kargo ve benzeri taşıma işlerine denir. Havayolu taşımacılığı, günümüzün en hızlı taşımacılık alanıdır. Bu sebepten dolayı ülkemizde ve dünyanın geri kalanında kullanımı en yaygın taşımacılık hizmetlerindendir. Fakat havayolu taşımacılığının hızlı olması, yaygın kullanımının tek sebebi değildir. Havayolu taşımacılığı aynı zamanda taşınan kargonun en az hasar almasının sağlandığı lojistik alanıdır.

Özellikle deneyimli çalışanları ve güvenilir hizmet sağlayan firmalarda, havayolu taşımacılığı aracılığıyla taşınan kargoların en sağlıklı koşullarda ulaşımının sağlandığı ve taşıma sırasında gerçekleşen veya gerçekleşebilen zararı en aza indirdiği görülmüştür. Bu yüzden havayolu taşımacılığında kargonun ulaşımını gerçekleştirecek firmayı seçmek oldukça önemlidir. Bu alanda birçok şirket ve firma hizmet vermektedir. Fakat kargonuzun en iyi koşullarda ve en hızlı şekilde karşı tarafa ulaşmasını istiyorsanız, güvenilir bir şirket seçmeniz gerekir.

Bu alanda Türkiye’nin öncülerinden olan Batı Group havayolu lojistik firmasını tercih etmenizi öneririz. Batı havayolu taşımacılığı, havayolu üzerinden gönderdiğiniz kargolar için en iyi hizmeti sağlarken aynı zamanda diğer havayolu taşımacılığı firmalarına göre en hesaplı fiyatları sunar. Batı havayolu lojistiği, 1995’ten beri yaptığı kargo teslim işleri ile güvenilirliğini kanıtlamıştır ve IATA lisansına sahiptir. Yıllık kargo hacmi 12 milyon kilogram olan Batı, müşterilerine MYBATI üzerinden ücretsiz kargo takibi imkanı da sunmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık