Bebek Banyosu için Dermatolojik Şampuan - BIOBABY

Bebek banyosu için üretilen dermatolojik şampuanlar, cildinizin korunması ve yenilenmesi için en etkili ve hesaplı seçenektir.

Bebek Banyosu için Dermatolojik Şampuan - BIOBABY
Bebek Banyosu için Dermatolojik Şampuan - BIOBABY Haber Metraj
moyo

 

Bebek banyosu için üretilen dermatolojik şampuanlar, cildinizin korunması ve yenilenmesi için en etkili ve hesaplı seçenektir. Biobaby tarafından sunulan dermatolojik bebek şampuanı içeriğinde yer alan alman papatyası özü ile cildinizi nemlendirir ve yatıştırır. Aynı zamanda içinde bulunan tohum yağı, meyve yağı, Mipa-Laureth sülfat ve propilen glikol gibi ürünler, cildinize zarar gelmesini önler.

Dermatolojik Şampuan Faydaları Nelerdir?

 

Biobaby bebek şampuanı, tatlı badem yağı cildinizi nemli tutar ve kış mevsiminde bile cildinizde oluşacak herhangi bir kuruluğu önler. Bunun yanında bebek şampuanı, zeytinyağı içeriği ile üzerinde saç bulunan deride oluşabilecek pullanmayı önler ve pullanan deride bu sıkıntının giderilmesine yardımcı olur.

Biobaby dermatolojik şampuan içeriğinde yer alan Etilheksilgliserin ve Prunus Amygdalus Dulcis yağı ile cildinizin üzerinde yer alan mikroplardan kurtulur. Dermatolojik şampuan, bebeğiniz için kullanıyorsanız bebeğinizin, kendiniz için kullanıyorsanız sizin saç yapınızı güçlendir ve saç dökülmelerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Saç derisi ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız Biobaby dermatolojik bebek şampuanı düzenli kullanımı önemlidir.

Dermatolojik Şampuan Nasıl Kullanılır?

 

Biobaby dermatolojik şampuan, bir şişede 150 ml miktarda bulunur. Bebeğiniz için günlük kullanıma uygundur. Bebeğinizin ıslak saçına parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın ve 1-2 dakika bekletin. Bebeğinizin derisini incitmeden bir tarak yardımıyla konağı, saçlı derinden uzaklaştırın. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bebeğinizin saçını bol su ile durulayın. Düzenli kullanım sonrasında Biobaby dermatolojik şampuan bebeğinizin cildinde ve saçında etkili bir şekilde çalıştığını gözlemlemeniz mümkündür. Bebeğinizin cilt ve saç sağlığını korumak için etkisini görmek için hemen sipariş edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak