AKBATI CAM

Kurumsal bir firma olan Akbatı firması Türkiye çapında adını başarıları ile duyurmayı başarmıştır.

AKBATI CAM
AKBATI CAM Haber Metraj
moyo

Kurumsal bir firma olan Akbatı firması Türkiye çapında adını başarıları ile duyurmayı başarmıştır. İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunup 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. A kalite işçiliğiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak başarılarının artmasına katkı sağlamıştır. Estetik açıdan her zaman en şık olanı müşterilerine sunar ve her türlü zevke hitap etmeyi hedefler.

Cam çeşitleri ve haberleri hakkında merak ettiğiniz birçok şeyi https://fumerenklicam.com/blog/ adresinden erişebilme kolaylığı sağlar. Bu sayede füme cam ve bronz cam hakkında detaylı bilgi bulmanız mümkündür. Sitede arayıp bulamadığınız bilgileri Whatsapp destek hattından öğrenme imkanına sahip olmanız yapacağınız alışverişin kolaylığını ve güvenilirliğini sağlamaktadır.

CAM ÇEŞİTLERİ

Balkonunuzda otururken güneş ışınlarının etkisinden korunmanızı sağlar. Lüks rezidanslarda iş yerlerinde tercih edilen bir yapıdır. Akbatı firması sizlere bu rahatlığın fırsatını sunmaktadır.

  • Bronz Cam

8mm füme cam ile aynı işleve sahiptir aralarındaki tek fark renkleridir.

  • Yeşil Cam

Güneş ışığını kıran bir yapıya sahiptir. Görünüm açısından şıklığı ile dikkat çeker ve tercih edilen bir üründür. Birbirinden faklı renklere sahiptir. Bulunduğunuz ortama modern bir hava katar. Balkonlarda fazlasıyla tercih edilen bu model mahremiyeti de ön planda tutmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak boyu ve kalınlığı değişmektedir.

  • Vitray Cam

İnce işçiliğiyle Akbatı firması birbirinden güzel renkleri ve özel tasarımlarıyla hayatınıza renk katar. Kullanım alanına bağlı olarak farklılık gösteren ve her alanda kullanıma uygun bir camdır. Saydam cam, buzlu cam kristal cam gibi farklı cam modelleriyle de kullanılabilir. Tavan kaplamada, merdiven boşluklarında, duvar süslemelerinde kullanılarak uzun bir süre hayatlarınızda yer alır.

  • Opak Lamine Cam

Opak lamie cam diğer camlardan farklı bir özelliğe sahiptir. Opak camda ise plakalar arasında kullanılan PVB mat renge sahiptir. Bu sayede cam, iç mekanın dışarıdan görünmesini engeller. İş yerleri, okul, hastane gibi toplu kullanım alanlarında tercih edilir. Darbe ve basınca dayanıklıdır, ses ve ısı yalıtımı vardır, kırıldığı zaman dağılarak can güvenliğini tehlikeye atmaz. UV ışınlarının geçişini engelliyor olması eşyaların renklerini korumasında yardımcı olur.

  • Mıknatıslı Jaluzi Cam

Kapalı sistemler olarak tasarlanır. Jaluzilerin arasına argon gazı doldurularak hareketlerinin kolaylığı sağlanır ve sıcaklık, ses izolasyonunun verimini arttırır. Bu sistemde hiçbir delik açılmadan mıknatısların manyetik gücüyle jaluzilerin açılıp kapanmasına olanak sağlar. Kullanım ömrü uzundur. Mekanizmada delik olmadığı için yıllar içinde argon gazının sızıntı yapması mümkün değildir. Mıknatıslar bozulabilen bir yapıya sahip olmadığı için değişmeleri gerekmez.

Daha birçok cam çeşidine bünyesinde yer veren Akbatı firması sizlere A kalite ürünleriyle, 1.sınıf işçiliğiyle hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz bütün cam çeşitleri için web sitelerinde ziyaretlerinizi beklemektedirler. Renkli cam, bronz cam, füme cam fiyatı bakımından yapılışına göre farklılık gösterir. Ancak fiyatlandırma konusunda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık