Türkiye Trans Lojistik

Uluslar arası taşımacılık firması olan Türkiye Trans Lojistik, şimdiye kadar gerçekleştirdiği tüm projelerinde başarılı bir şekilde sonuç almıştır.

Türkiye Trans Lojistik
Türkiye Trans Lojistik Haber Metraj
moyo

Uluslar arası taşımacılık firması olan Türkiye Trans Lojistik, şimdiye kadar gerçekleştirdiği tüm projelerinde başarılı bir şekilde sonuç almıştır. Müşteri memnuniyeti ve güvencesi doğrultusunda hareket eden firma, 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olarak profesyonel bir çalışma gerçekleştirmektedir. Havayolu, karayolu ve denizyolu üzerinden çeşitli alternatifler sağlayarak taşımacılık işlemlerini yapmaktadır. Bu süreçte müşterilerin güvencesini alabilmek adına da canlı nakliyat takibi olanağı sunar. Böylece müşteriler nakliyat işlemleri esnasında eşyalarının nerede olduğu anlık olarak takip edebilirler.

Uluslar arası evden eve taşımacılık esnasında müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardan biri de firmanın eşyalar için sigorta sağlayıp sağlamadığıdır. Türkiye Trans Lojistik şirketi bu bağlamda müşterilerine sigortalı taşımacılık imkanı sunarak eşyaların hepsini güvence altına almaktadır. Ayrıca firmanın şimdiye kadar gerçekleştirdiği büyük projeler sonucunda da önemli referansları bulunuyor.

Türkiye Trans Lojistik Referansları

Türkiye Trans Lojistik firması uluslar arası evden eve nakliyat işlemlerini başarılı bir şekilde sonuçlandıran profesyonel lojistik firmalarından biridir. Şimdiye kadar imzasını attığı taşımacılık işlemlerinde sadece evden eve nakliyat değil, büyük kuruluşların ve market zincirlerinin de taşımacılıklarını üstlenmiştir. Bu bağlamda oldukça önemli marka ve kuruluşların referanslarını da almıştır. A101, Turkcell ve Vestel gibi daha pek çok farklı markanın lojistik işlemlerini de üstlenerek alanındaki profesyonel çalışma hizmetini müşterilerine bir kez daha kanıtlamıştır. Firmanın diğer referanslarını görmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı