Petiska Hayvan Dostlarımızın Blogu

Petiska Yeliz Özdemir tarafından kurulmuş ve hayvan dostlarımızı tanıtmak amacıyla yapılmış olan blog sayfasıdır.

Petiska Hayvan Dostlarımızın Blogu
Petiska Hayvan Dostlarımızın Blogu Haber Metraj
moyo

Petiska Yeliz Özdemir tarafından kurulmuş ve hayvan dostlarımızı tanıtmak amacıyla yapılmış olan blog sayfasıdır. Bu sayfada birçok kedi türünden köpek türüne bilgiyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle site içerisinde dünyanın en büyük köpek cinsleri konusu adı altında daha önce duymadığınız birçok köpek ile tanışın. Sizler de isimlerini ilk duyduğunuzda oldukça şaşıracaksınız.

Dünyanın en büyük köpeklerine örnek verecek olursak bunlara;

  • Bernese dağ köpeği
  • Fransız mastifi
  • Akita
  • Tibet mastifi
  • İskoç geyik tazısı

Olmak üzere birçok farklı köpek türüyle tanışmanız muhtemeldir. Yeliz Hanım bireyleri bilinçlendirmek adına daha birçok farklı içerikten bu blog sayfası adı altında sizlere bahsediyor. Bunlardan bazıları köpeklerin ve kedilerin yememesi gereken gıdalar. Tüketmeleri gereken mamalar nelerdir. Aşı zamanlarında neler yapılmalıdır gibi önemli içerikler sizlere sunuyor. Özellikle de hayvanlar hakkında çok bilginiz yoksa ve evinizde beslediğiniz evcil dostunuzun bir sıkıntısı varsa buradan okuyarak bilinçlenmeniz mümkündür.

Köpeklerde Titreme Problemi

Köpekler neden titrer sorusunu Yeliz Hanım oldukça iyi bir şekilde açıklamıştır. Eğer köpeğinizde bulantı, zehirlenme, distemper, yaşlılık gibi özellikler görülürse bunlar genellikle üşümeye sebep olabilir. Köpek sahipleri olarak bilmeniz gereken oldukça fazla konu vardır. Bu konulardan biri de köpeklerinizin neden titrediğidir. Sizlerde daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz petiska.com üzerinden evcil dostlarınız hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Böylece bilinçli bir evcil hayvan sahibi olarak hayvanınız için en doğru adımları sergilersiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı