ARSLAN HUKUK İDARİ DAVALARDA DA UZMANLIK SERGİLİYOR

Arslan Hukuk Bürosu Kayseri avukat hizmeti veren ve bu alanda profesyonel faaliyet gösteren bir kuruluş.

ARSLAN HUKUK İDARİ DAVALARDA DA UZMANLIK SERGİLİYOR
ARSLAN HUKUK İDARİ DAVALARDA DA UZMANLIK SERGİLİYOR Haber Metraj
moyo

Arslan Hukuk Bürosu Kayseri avukat hizmeti veren ve bu alanda profesyonel faaliyet gösteren bir kuruluş. Büro sadece Kayseri merkeze değil ilçelerine de hizmet veriyor. Örneğin Yahyalı avukat ihtiyacı hasıl olduğunda bu anlamda o ilçedeki uyuşmazlıklarda da görev alıyor. Arslan Hukuk Bürosu, hukuk sisteminde yer alan birçok dalda arabuluculuk ve savunma hakkının gereği olarak çalışmalar yürütüyor. Medeni kanunun, ceza kanununun, ticaret hukukunun en güncel verilerini ve en kadim bilgilerini bünyesinde topluyor. Bireysel ve kurumsal anlamda da avukatlık hizmeti sunan Arslan Hukuk Bürosu, müvekkillerinin en adil ve en faydalı sonuçlar elde etmesi için çalışıyor.

Haberleşmenin gizliliğini ihlal etmek suç mu?

Dijital çağın getirdiği yeniliklerden biri de haberleşmenin gizliliğinin kolayca ihlal edilebilir olmasıdır. Bu anlamda hukukumuz ihlalin önüne geçmek için yeni düzenlemeler getiriyor. Kişiler arasında yapılan haberleşmenin, telefon görüşmelerini, mesaj kayıtlarının gizliliğinin ihlal edilmesi, kişilerin rızası olmadan yayılması ve başkalarına gösterilmesi suç olarak ifade ediliyor. Kanunumuz haberleşmenin gizliliğini ihlal eden bireylere 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası öngörüyor.

Arslan Hukuk Bürosu çağımızda güncel olan bu suça ilişkin de avukatlık hizmeti sunuyor. Örneğin Kayseri’nin Develi ilçesinde haberleşmenin gizliliği hakkı ihlal edilen bir birey Develi avukat ihtiyacını Arslan Hukuk Bürosu ile giderebiliyor. En güncel normlarla kişi hak ve hürriyetlerini koruyan Arslan Hukuk Bürosu her zaman müvekkillerinin yanında olmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı