Dijital Freight Forwarder Firması

Dijital Freight forwarder olarak da bilinen Forwardie firması, uluslararası taşımacılık mecrasında lojistik organizasyonları gerçekleştiren başarılı firmalardan biridir.

Dijital Freight Forwarder Firması
Dijital Freight Forwarder Firması Haber Metraj
moyo

Dijital Freight forwarder olarak da bilinen Forwardie firması, uluslararası taşımacılık mecrasında lojistik organizasyonları gerçekleştiren başarılı firmalardan biridir. Hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren müşteri odaklı çalışma gerçekleştiren firma, şimdiye kadarki tüm projeleri sayesinde 250 farklı referansa sahip olmuştur. Bununla birlikte lojistik konusunda da müşterilerine geniş olanaklar sunarak çalışma kapasitesinin kapsamını ve başarılı nakliyat sürecini kanıtlar.

Uluslararası nakliyat işlemlerinde müşterilerine en uygun alternatifleri sunan firma, nakliyat sürecinde de müşterilerine güven sağlar. Fazlasıyla geniş olan alt taşımacı ağları sayesinde en uygun şartlarda yük taşımacılığını sağlayan firma, denizyolu ve karayolu gibi ulaşım alanlarını tercih ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Lojistik yük planlama ve müşterilerle anlaşma süreçlerinin sonrasında yük takibi yapılabilmesi için Forwardie firması müşterilerine yazılım sağlar.

Taşımadaki Yüklerin Takibi

Forwardie firması uluslararası lojistik çalışmaları gerçekleştirirken müşterilerin ürünlerinin takibini yapabilmesi için de alternatifler sunuyor. Tamamlanan yükler, taşımadaki yükler, yükleme bekleyen ürünler gibi kategorileri bulunan yazılımlar sayesinde firmanın tüm çalışmaları müşteriler tarafından anlık olarak takibe alınabiliyor. Yüklerin taşındığı konteynır ya da ro-ro gemilerinin takibini dileyen müşteriler firmanın web adresi üzerinden konum görüntülemesi sağlayabilirler. Aynı zamanda alt taşımacı araçlarında da takip özelliği bulunduğu için karayolları üzerinden sürdürülen lojistik süreçlerini de kolayca takip edebilirler. Tüm bu olanaklardan faydalanmak ve Forwardie firması ile çalışmak isteyen kişilerin tek yapması gereken forwardie.com adresini ziyaret etmektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı