Dekor Bahçe ile Yenilenme

Dekor Bahçe firması uzun yıllardır İstanbul’un Mecidiye ilçesinde müşterilere hizmet vermektedir.

Dekor Bahçe ile Yenilenme
Dekor Bahçe ile Yenilenme Haber Metraj
moyo

Dekor Bahçe firması uzun yıllardır İstanbul’un Mecidiye ilçesinde müşterilere hizmet vermektedir. Birçok ahşap yapı ve tasarımlarda imzası bulunan bu firma A kalite hizmet ile çalışmaktadır. Doğal ağaç gövdelerinin işlenip veranda, havuz kenarı süslemesi ve merdiven gibi yapılar ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda bu ahşaplara ahşap bakımı da yaparak uzun ömürlü hale getirmektedir.

Birçok kişi ahşap bakımlarını bilmediği veya uygulamadığı için ahşap kullanımını kötülemektedir. Fakat düzenli olarak ahşap bakımı yapma durumunda yapılar ve tasarımlar ilk gün ki hallerini korumaktadır. Bu nedenle ahşap kullanımını seven fakat uygulamaktan çekinen kişilerin Dekor Bahçe çalışmalarını göz atması gerekir.

Ahşap Bakımı Uygulaması

Ahşap bakımı uygulaması çeşitli ahşap türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu ahşapların farklı ağaç gövdelerinden yapılması ve ne işlevde kullanıldığı gibi etkenler bakım uygulamalarında maliyet konusunda değişkenlik göstermektedir. Ahşap uygulaması en çok bahçe mobilyalarında kullanılmaktadır. Bahçenizde hoş ve dinlendirici bir görüntü arıyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bahçe mobilyalarında tercih edilen ağaç ise Teak ağacıdır. Bu nedenle mobilyalarda teak bakımı kullanılmaktadır.

Ahşap eşyalar hava şartlarına bağlı olarak renk değiştirme, eskime ve kararma etkenlere maruz kalmaktadır. Bu etkilerin en aza indirilmesi ve ahşap eşyaların korunması için kişilerin deck bakımı yapması gerekir. Bu bakımı yılda 1-2 defa yaparak eşyalarınızı korumuş olursunuz. Ayrıca yeni çıkan su sızdırmayan kimyasal maddeleri de kullanarak yapınızı koruyabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı