Valorant Oyuncu Hesabı

Riot Games, şimdiye kadar çıkardığı ve piyasaya sürdüğü kaliteli oyunlarla birlikte adından fazlasıyla söz ettirmektedir.

Valorant Oyuncu Hesabı
Valorant Oyuncu Hesabı Haber Metraj
moyo

Riot Games, şimdiye kadar çıkardığı ve piyasaya sürdüğü kaliteli oyunlarla birlikte adından fazlasıyla söz ettirmektedir. Son olarak Valorant oyunu ile patlama yaşayan oyun firması, son dönemlerin en popüler oyunlarından birine imza atmıştır. Günümüzde milyonlarca oyun severe ev sahipliği yapan Valorant oyunu, grafikleri ve oyunun işleyişi açısından da fazlasıyla iştah açıcıdır. Oyun severler Valorant oynayarak kendilerini uzun süre ekrana kitler ve oyun seyrini keyifli bir şekilde tadabilirler. İçerik açısından fazlasıyla yoğun kategorilere sahip olan oyunda oyuncu hesabı değişiklikleri gibi işlemler biraz daha arka planda yer almaktadır. Bu nedenle de bazı oyuncular hesaplarının şifrelerini nasıl değiştirecekleri konusunda bilgi almak isterler. Valorant şifre değiştirme işlemi her ne kadar zor gibi gözükse de aslında çok basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu bağlamda oyun severlerin uyması gereken bazı adımlar bulunur.

Valorant Şifre Değiştirme Adımları

Valorant şifre değişikliği oyun severlerin hesaplarını güvence altına almak istediklerinde yaptıkları alternatiflerden biridir. Şifre değişikliği için öncelikle arama motoruna Riot Games Sign In yazılmalıdır. Daha sonrasında Riot Games firmasının orijinal hesabına oyuncu hesabı ile giriş sağlanmalıdır. Burada oyun severlerin karşısına ID ve diğer kategoriler çıkar. ID kısmının alt tarafından şifre butonu bulunur. Bu butonun sağ kısmında yer alan kalem işaretine tıklanması yeterlidir. Böylelikle oyuncular kolaylıkla şifre değişikliklerini gerçekleştirebilirler. Daha sonrasında ise ekranda şifrenin değiştirildiğine dair bir duyuru çıkar. Bu da oyuncuların şifre değişimini teyit etmesi için önemlidir.

Kaynak: https://teknobiyom.com/valorant-sifre-degistirme-islemi-nasil-yapilir-guncel-2020/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı