Otomobil Tutkusu Sanal Tur İmkanı ile Sınırları Yıkıyor!

Sanal tur sadece müzeler için olur diyenler oldukça yanılıyor. Karakaya Global bu fikri sınırların ötesine taşıyor.

Otomobil Tutkusu Sanal Tur İmkanı ile Sınırları Yıkıyor!
Otomobil Tutkusu Sanal Tur İmkanı ile Sınırları Yıkıyor! Haber Metraj
moyo

Sanal tur sadece müzeler için olur diyenler oldukça yanılıyor. Karakaya Global bu fikri sınırların ötesine taşıyor. Yüzlerce klasik otomobili sanal tur ile evde ya da cepte inceleyebileceksiniz. Büyük yatırım yapılan bu proje tüm Avrupa ve dünyada yankı uyandıracak. Bunun nedeni ise yurt dışında sergilenen araçların müze olarak sergilenmesidir.

Garaj’da yapacağınız sanal tur ise Showroom niteliği taşımaktadır. İstediğiniz aracı baştan sona inceleyebilir ve beğendiğiniz taktirde satılık klasik otomobillerden birini alabilirsiniz. Müzelerde tabi ki böyle bir özellik bulunmamaktadır. Kendi hobisini mesleğe dönüştüren Yusuf Karakaya bu projeye ortağıyla birlikte gönül vermiştir. Amaçları ise dünya genelinde Karakaya Global olarak adlarını duyurmaktır.

Dünya’da Benzerine Az Rastlanan Büyüklükte Bir Garaj

Garaj büyüklük açısından dünyadaki en büyük yatırımlar arasında yerini almaktadır. İçerisinde neredeyse 200’ü aşkın klasik otomobilin bulunmaktadır. Zamana meydan okuyan bu büyüleyici araçları yakından görmek isterseniz Garaj’a davetlisiniz.

Belirlenen ziyaretçi saatleri içinde istediğiniz modelde aracı görebilirsiniz.

Büyük ilgi gören Garaj’ın ziyaretçi saati olmasının sebebi ise yaşanan aşırı yoğunluktan dolayı arabaların zarar görmesini engellemektir. Garaj içerisinde Plymouth, Maserati, Rolls Royce gibi birçok klasik otomobili görebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Klasik Otomobilleri Hiç Böyle Görmediniz!

Adeta bir görsel şölen sunan klasik otomobilleri sanal turla gezebileceksiniz. 1946 yılından başlayarak istediğiniz model klasik aracı bu tur ile keşfedebilirsiniz. Beğendiğiniz aracı not edin ve Garaj’a gelin. Kiralık klasik otomobillerimizi inceleyin. Hoşunuza giderse satında alabilirsiniz.

Birçok ünlü isminde ilk olarak tercih ettiği Karakaya Global müracaat etmek için en doğru adrestir. Garaj sadece Türkiye’deki en büyük klasik otomobil garajı değildir. Dünyaya da ismini yazdırmış en büyük araba garajları arasında listede yerini almıştır.

Klasik otomobil için gerekli olan her şeyi firma tek başına sırtlanmıştır. Bu büyük başarının arkasında ise Karakaya Global’in kurucu ortakları Yusuf Karakaya ve Kaya Ersözlü bulunmaktadır. İkilinin yaptığı yatırım ve projeler dünyada ses getirmeye devam edecek. Böylece Garaj altın harflerle adını dünya listelerinde ilk sıraya yazdırmış olacaktır.

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Resmi Web Sitesi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: [email protected]

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı