Yalova Group Firması

Yalova Group firması kurulduğu ilk dönemden itibaren Yalova’yı her bakımdan geliştirmek için çalışan bir markadır.

Yalova Group Firması
Yalova Group Firması Haber Metraj
moyo

Yalova Group firması kurulduğu ilk dönemden itibaren Yalova’yı her bakımdan geliştirmek için çalışan bir markadır. 7 farklı şirket ve 7 farklı alanda kaliteli başarımlar ortaya koymaktadır. Yalova’nın hak ettiği değeri ortaya koymak ve her anlamda şehrin gelişmesini sağlamak için Yalova konut projeleri tasarlayan firma, bulunduğu alanda en başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yaşam kalitesinin daha da yükselmesi için Yalova Group tarafından oluşturulan Semt77 markası, şimdiye kadar Yalova site projeleri ile oldukça büyük bir başarı yakalamıştır. 1127 müşteri ve 10 proje çalışmasıyla Yalova Group tüm çalışmalarını alanında uzman 100 ekip çalışanı ile gerçekleştirmektedir. Firmanın yapmış olduğu konut çalışmaları binlerce kişinin ev sahibi olmasını sağlamıştır. Aynı zamanda Semt77 AVM proje tasarım ve çalışmalarının hepsi firma tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yalova Group Çalışmaları

Yalova satılık ev ya da site evi arayanların öncelikle tercihi her zaman Yalova Group olmuştur. Firma, müşterilerine depreme dayanıklı ve görsel estetiğe sahip olan yepyeni bir hayat sunuyor. Yalova Group adı altında Semt77 tarafından ortaya atılan çalışmalar hayata geçirilmiştir. Bu konut proje ve çalışmalarından bazılarını aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Akasya Family Concept
  • Begonya Suit
  • Semt77 AVM

Belirttiğimiz proje çalışmalarının hepsi Yalova Group tarafından gerçekleştirilmiştir. Projelerin görselleri hakkında bilgi almak isteyen müşteriler semt77.com adresini ziyaret edebilirler. Burada aynı zamanda firmanın tüm bilgileri de yer almaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı