Çetinler Tavukçuluk Organik Tavuk Üretimi

1986 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmış olan Çetinler Tavukçuluk firması Ekrem Çetin tarafından ilk temelleri atılmıştır.

Çetinler Tavukçuluk Organik Tavuk Üretimi
Çetinler Tavukçuluk Organik Tavuk Üretimi Haber Metraj
moyo

1986 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmış olan Çetinler Tavukçuluk firması Ekrem Çetin tarafından ilk temelleri atılmıştır. Kayseri merkezli olan firma zaman zaman bazı zorlukları atlatsa da sizlere şu an hizmet vermeye devam ediyor. Tavuk ve Yarka cinsi pazarı ilerleyen süreçte geliştirmiş ve önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Tinted yarka satışı ve bu cinslerin üreticiliğini kendi tesislerinde en uygun ortamlar üzerinde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Organik yumurta üreticiliği gerçekleştiren firma tinted yumurta tavuğu ile güçlü satışlar gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda tinted tavuk cinsi oldukça dayanıklı ve yılda çok fazla yumurta veren tavuklardan bir tanesidir. Üreticiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Firma gezen tavuk, tinted tavuk, organik tavuk gibi birçok kategori üzerinden tesislerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Organik Yumurta Üretimi

Sofralarımızın baş tacı olan yumurtalar besin değerleri oldukça yüksektir. Çocuklar ve sporcular içinde oldukça önemli bir yeri vardır. Bunun bilincinde üretimini gerçekleştiren Çetinler Tavukçuluk sizlere Avrupa standartlarına uygun tesislerinde hizmet veriyorlar. Birçok farklı tavuk türü ve bununla birlikte farklı yumurtalar üretimini de gerçekleştiriyor.  2000 yılında kurulmuş olan tesisleri firmanın Genel Müdürü olan Muzaffer Çetin tarafından yenilenmiştir. Böylece sizlere uygun standartlar ile birlikte tavuk yetiştiriciliği ve yumurta hizmeti sağlanmaktadır. Türkiye’nin her yerine ürünlerini güvenli bir şekilde taşımacılığını gerçekleştirerek müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı