Cryptocurrency Paper Wallet Oluşturma

Paper wallet generator adından da anlaşılacağı üzere kripto para cüzdan hesabı oluşturma sitesi olarak adlandırılmaktadır.

Cryptocurrency Paper Wallet Oluşturma
Cryptocurrency Paper Wallet Oluşturma Haber Metraj
moyo

Paper wallet generator adından da anlaşılacağı üzere kripto para cüzdan hesabı oluşturma sitesi olarak adlandırılmaktadır. Etc, btc, rdd ve döğe gibi çeşitli coinler için alabileceğiniz hesap cüzdanı sitesi olarak paperwalletcrypto.com adresi karşımıza çıkar. Bu platform üzerinden tek bir tık ile dilediğiniz kripto para birimi için hesap cüzdan numarası alabiliyorsunuz. Üstelik tamamen güvenli bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Crypto wallet hesabı oluşturmak için öncelikle siteye giriş yapmalısınız. Daha sonrasında ise karşınıza çıkan coin yani kripto para birimlerinden birini tercih etmelisiniz. Böylelikle direkt olarak kripto para hesap cüzdan numaralarınız ekranda belirir. Ayrıca belirtmeliyiz ki ekranda iki farklı cüzdan numarası çıkar. Bunlardan biri sadece sizin bilmeniz gereken ve kimseyle paylaşmamanız gereken bireysel, özel anahtardır. Bir diğeri ise halka açık anahtar olarak belirtilir. Bu anahtarı tüm kripto para işlemleriniz esnasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik sitedeki yaptığınız işlemlerde alacağınız kripto paper wallet ise tüm platformlara uygun şekilde oluşturulmaktadır.

Kripto Para Cüzdanı Oluşturma Uyumluluğu

Cryptocurrency Paper Wallet Generator sitesi anlaşılacağı üzere bir kripto para cüzdanı oluşturma sitesidir. Bu bağlamda sitedeki tüm işlemler hem güvenli bir şekilde gerçekleşir hem de uyumluluk açısından herhangi bir problem teşkil etmez. Bu site aracılığıyla oluşturulan tüm adreslerde %100 uyumluluk söz konusudur. Ayrıca bu hesap numarasını oluşturduktan sonra ICO, bir airdrop veya sadece bir borsadan para çekmek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ayrıca adresiniz MyEtherWallet, MetaMask, Mist ve geth ile %100 uyumludur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı