Kötekli rehber ne gibi avantajlar sağlıyor?

Kötekli Rehber son derece güncel bilgileri özellikle öğrencilerin yararlanması maksadı güderek paylaşan bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Kötekli rehber ne gibi avantajlar sağlıyor?
Kötekli rehber ne gibi avantajlar sağlıyor? Haber Metraj
moyo

Kötekli Rehber son derece güncel bilgileri özellikle öğrencilerin yararlanması maksadı güderek paylaşan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Muğla’da ve özellikle Kötekli’de okuyan öğrenciler tarafından sıkça takip edilen Kötekli Rehber, öğrencilerin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak iş ilanı, ev arkadaşı ilanı, kampanya ilanı gibi bilgileri paylaşıyor. Kötekli yemek organizasyonlarından da haberdar eden Kötekli Rehber gidilip gezilip görülmesi gereken yerleri de paylaşıyor.

Kötekli Rehber’in mobil uygulaması da bulunuyor

Birçok öğrenci tarafından takip edilen ve başta Kötekli olmak üzere Muğla ili hakkında bilgiler paylaşan Kötekli Rehber mobil uygulamalar ile de karşımıza çıkıyor. Kötekli Rehber mobil uygulaması Google Play Store ve Apple Store üzerinden kolaylıkla indirilebiliyor. Mobil uygulama sayesinde her zaman yanında bilgisayarı olmayan bireylerde site içeriklerini aramak yerine tablet ya da telefonları üzerinden Kötekli Rehber adresini takip edebiliyor. Örneğin evine sipariş vermek isteyen bir öğrenci Kötekli alo sipariş yemek mekanlarını ve bu mekanların kampanyalarını bilebiliyor. Bu süreç öğrencilerin kısıtlı bütçelerine ve dolayısı ile ailelerinin de bütçelerine ciddi yararlar sağlıyor. Aynı zamanda sadece yemek kampanyaları gibi duyurular değil gezilip görülecek yerler, iş ilanları, ev ilanları, ev arkadaşı ilanları da bu sitede ve mobil uygulamada yer alıyor. Kötekli Rehber sağladığı bu nadide faydalar nedeniyle hem takdir topluyor hem de öğrenciler tarafından sık sık takip ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı