Kurban Bayramı Müslümanlar için önemlidir

Kurban Bayramı üzerine kurban ibadetinin farz olduğu bireyler için ve genel anlamda bütün müslümanlar için son derece büyük önem taşımaktadır.

Kurban Bayramı Müslümanlar için önemlidir
Kurban Bayramı Müslümanlar için önemlidir Haber Metraj
moyo

Kurban Bayramı üzerine kurban ibadetinin farz olduğu bireyler için ve genel anlamda bütün müslümanlar için son derece büyük önem taşımaktadır. Kurban Bayramı’nda evlerine et girmeyen bireylerin et yemeleri ve toplumdaki kaynaşma ve dayanışmanın sağlanması noktasında büyük ve önemli adımlar atılmaktadır. O anlamda faaliyet gösteren Paylaşım Vakti Derneği de kurban bağışı alarak, bu kurbanların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına katkı sağlamaktadır. Paylaşım Vakti Derneği internet üzerinden kurban bağışı ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Kurban bağışı fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen bireylerin Paylaşım Vakti Derneği'nin internet sitesini ziyaret etmeleri ve bu site üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden derneğe ulaşmaları mümkün olacaktır.

Kurban bağışı ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor

Kurban Bayramı’nda gerçekleştirilen kurban kesim işlemlerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması bu anlamda et yeme imkanı bulamayan bireylerin yüzlerini güldürmekdedir. Biraz da olsa insanların tebessüm etmelerine ve hanelerinde ocaklarının tütmesine katkı sağlayan Paylaşım Vakti Derneği eve bu derneğin gönüllüleri toplumumuzdaki paylaşım olgusunun ve dayanışmanın artmasını sağladıkları için son derece memnuniyet duymaktadırlar. Ayrıca Paylaşım Vakti Derneği ülkemizde en çok rağbet gören ve en güvenli bir şekilde ihtiyaçları ulaştıran sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktadır ve herkesçe tercih edilmektedir. Paylaşım Vakti Derneği'nin binlerce gönüllüsü hem yurtiçinde hem de yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin su, gıda, besin ve buna benzer bir takım eksikliklerini gidermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık