TUĞÇE KANDEMİR

1 Ocak 1996 Mersin doğumludur. Şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmeni kimliklerine sahiptir. Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

TUĞÇE KANDEMİR
TUĞÇE KANDEMİR Haber Metraj
moyo

 

1 Ocak 1996 Mersin doğumludur. Şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmeni kimliklerine sahiptir. Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. 2018 senesinde bölümü bittikten sonra öğretmen olarak atanmayı beklerken yaşadığı talihsiz bir ayrılık acısı üzerine söylediği “Bu Benim Öyküm” şarkısının internette yayılmasıyla ünlü olmuştur. Daha sonra bir yapım şirketinden gelen teklifle şarkısını profesyonel olarak yeniden düzenleyip YouTube ve birçok müzik platformundan yayınlamıştır. Şarkının YouTube'daki video klibi 100 milyon izlenmeye ulaşınca, “Yılın En İyi Çıkış Yapan” isimlerinden olmaya hak kazanmış ve böylelikle şarkıcılık kariyeri başlamıştır.

Aynı sene "Yanlış" şarkısını da yayınlamış ve yine büyük bir ilgi görmüştür. Ardından, hiç hız kesmeden, Bilal Sonses ile seslendirdikleri “İçimdeki Sen” şarkısında kariyerinin zirvesine kısa sürede ulaşmıştır. Bu şarkıyla 2019 Fizy Müzik Ödülleri'nde “Yılın En Çok Dinlenen Düeti” ödülünü almışlardır. Takip eden dönemde, ‘’Yelkovan’’ adlı parçası ile yine büyük bir başarı kitlenin ilgisini çekerek 50 milyonun üzerinde izlenme başarısı elde etmiştir.

2021 yılında çıkan yerli yabancı tüm şarkıları ilk defa siz dinleyebilirsiniz. Eser piyasaya çıktığında 2021 yeni mp3 indir platformunda yayına sunulmaktadır.

Müzik kariyerinin yanı sıra Mersin Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak halen görev yaptığı bilinen Tuğçe Kandemir; “Gülü Soldurmam”, “Yelkovan” ve “Yağmur” single parçalarını 2019 senesinde yayınlamış ve yine başarısından sıkça söz ettirmiştir. 2020 senesinde yayınladığı single parçalar “El-Âlem”, “Kurban Olduğum” yine çok ilgi görmüş, 2020Gold Faces Of Turkey Ödülleri’nde “Kurbanı Olduğum” şarkısı ile “Yılın Cover Şarkısı” ödülünü kazanmıştır. Aynı sene Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu ile  “Kördüğüm” şarkısını yayınlamışlardır ve bu şarkıyla da müzik listelerinin ilk sıralarında olmayı başarmıştır. Tuğçe Kandemir’in müzik piyasasına sunduğu tüm eserlere Tuğçe Kandemir mp3 indir link yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Tuğçe Kandemir için sosyal medya platformunda “arabeskin gereklerini yerine getiren sanatçı” aynı zamanda Rubato ile akşam güneşi adlı esere farklı bir boyut getirmiştir. 

 

Mp3 indir

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık