Kivi Host güvenliğiniz için her şeyi düşünür

Kivi Host verilerinizin güvenliği için her türlü ayrıntıyı düşünmektedir gerek fiziksel sıkıntılar yangın, sel, deprem, kablolama ve benzeri fiziksel sorunlar gerekse sanal anlamda ortaya çıkabilecek bir takım sıkıntılar için her türlü tedbiri almıştır.

Kivi Host güvenliğiniz için her şeyi düşünür
Kivi Host güvenliğiniz için her şeyi düşünür Haber Metraj
moyo

 

Kivi Host verilerinizin güvenliği için her türlü ayrıntıyı düşünmektedir gerek fiziksel sıkıntılar yangın, sel, deprem, kablolama ve benzeri fiziksel sorunlar gerekse sanal anlamda ortaya çıkabilecek bir takım sıkıntılar için her türlü tedbiri almıştır. Ayrıca Kivi Host son derece etkin ve güvenilir anti virüs programlarını kullanmaktadır. Kivi Host ülkemizde en büyük şirketler ve her gün binlerce kez tıklanan web siteleri tarafından web hosting hizmetleri noktasında en tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Kivi Host son derece disiplinli bir çalışma sistemi yürütmektedir. Müşterilerinin karşısına çıkabilecek her türlü sorunla ilgili 7/24 ulaşabilecekleri bir iletişim hattı mevcuttur.

Kivi Host iklimlendirme çalışmalarına da dikkat eder

Kivi Host depolama noktasında kullandığı bilgisayar yazılım ve donanım malzemelerinin serverların kabloların ve buna benzer malzemelerin doğru sıcaklıklarda ve doğru koşullarda çalışmalarını sağlamak için son derece etkin bir iklimlendirme politikası oluşturmaktadır. Alanında uzman ve son derece profesyonel bir ekiple çalışmalarını yürüten Kivi Host güvenli bir hizmet için elinden geleni yapmaktadır. Öte yandan Kivi Host’un uygun bir fiyat politikasının bulunduğu da söylenebilir.

Uygun fiyat politikası hosting hizmetlerinin herkesçe ulaşılabilir bir hizmet olmasını sağlamaya yöneliktir. Kivi Host’un hem fiyat bilgileri hem depolama bilgilerinin hem de domain adlarının ve kullanım sürelerinin bulunduğu çok ayrıntılı bir web sitesi mevcuttur. Bu web sitesinde fiyatlandırma ile ilgili ayrıntılar da görülebilmektedir.

Kaynak: https://www.kivihost.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık