Nurkan Aydoğan dijital pazarlamada son derece etkin

Nurkan Aydoğan geçmişten gelen bankacılık ve dijital pazarlama deneyimleri sayesinde özellikle koronavirüs tedbirleri kapsamında dijital yönelen ticari faaliyetlerin sergilenmesinde ve dijital pazarlamaya dair bilgisi olmayan bireylere eğitim verilmesinde aynı zamanda şirketlere ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verilmesinde son derece etkin bir rol oynamaktadır.

Nurkan Aydoğan dijital pazarlamada son derece etkin
Nurkan Aydoğan dijital pazarlamada son derece etkin Haber Metraj
moyo

Nurkan Aydoğan geçmişten gelen bankacılık ve dijital pazarlama deneyimleri sayesinde özellikle koronavirüs tedbirleri kapsamında dijital yönelen ticari faaliyetlerin sergilenmesinde ve dijital pazarlamaya dair bilgisi olmayan bireylere eğitim verilmesinde aynı zamanda şirketlere ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verilmesinde son derece etkin bir rol oynamaktadır. Nurkan Aydoğan 11 yılı aşkın bankacılık deneyimi 8 yıllık dijital pazarlama sektöründeki birikimleri sayesinde her iki sektöre ilişkin bireylerin önünü açacak kuruluşlara kar ettirecek bilgi ve donanımı kazandırmaktadır.

Gayrimenkul değerlendirme lisansı nedir?

Konut değerleme lisansı ve gayrimenkul değerlendirme lisansı sermaye piyasası içerisinde faaliyet gösteren kurumlarla iş yapan başka kuruluşlarda çalışabilmek ve bu lisansı elde edip iş bulabilmek maksadıyla verilen bir belgedir. Gayrimenkul değerleme lisansı almak için bir lisans sınavına girmek gerekmektedir. Gayrimenkul değerlendirme lisansı sermaye piyasası kurulunda görev almak isteyen bireylerin zorunlu olarak edilmesi gereken bir lisanslıdır. Bu lisansta 4 ayrı modül bulunmaktadır. Modüller genel anlamda sermaye piyasasına ilişkin verilerden ve gayrimenkul değerlendirmelerinden oluşan muhasebe bilgilerinin ve genel mevzuatı ne olduğu modellerdir Nurkan Aydoğan bu sınavlara hazırlık konusunda da son derece etkin rol oynamaktadır. Nurkan Aydoğan'ın yapmış olduğu faaliyetlere ilişkin bilgileri paylaştığı kendine ait son derece etkin ve verimli bir internet sitesi bulunmaktadır bu internet sitesinden faaliyetlere ilişkin ayrıntılı bilgi edinilebilir. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı