Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu sizler eğitiminize daha iyi odaklanın diye Uşak ilinde kurulmuş olan uygun yurtlardan biridir.

Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu Hakkında
Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Haber Metraj
moyo

Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu sizler eğitiminize daha iyi odaklanın diye Uşak ilinde kurulmuş olan uygun yurtlardan biridir. Uşak kız öğrenci yurtları arasında modern olmayı, huzurunuzu sağlamayı ve güvenli bir ortam vermeyi ilke edinen nadide yurttur. Üniversite eğitiminiz boyunca yönetici kişiler sizin aileniz ve eviniz olmakla gurur duymaktadır. Aynı zamanda bilmeniz gerekir ki Doruk Kız Öğrenci yurdu kesinlikle bir vakıf, cemaat, kuruluş, derneğe bağlı bir kurum değildir. Kendileri sadece MEB’e bağlı olup özel yurt olarak hizmet vermektedir.

Yurt Uşak merkezinde olup toplu taşıma duraklarına da oldukça yakındır. Kapıdan çıktığınız gibi duraklar önünüzde olacaktır. Bir öğrenci için konakladığı yerin okula yakın olması büyük önem taşır. Özellikle de derslere geç kalma gibi sorunların olduğu da göz önüne alınacak olursa. Doruk Kız Öğrenci yurdu tam olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda iyi bir hizmet verir. Aynı zamanda kaliteli hizmet kadrosuyla öğrencilere 7/24 hizmet sağlanmaktadır.

Özel Doruk Kız Öğrenci Yurtları Odaları

Uşak kız yurdu aramalarınız içerisinde odaların temizliği ve düzeni oldukça önemlidir. Doruk Kız Öğrenci Yurdu 5 kişilik, 4 kişilik, 2 ve tek kişilik olmak üzere odalara sahiptir. Her oda da bir insanın rahatça hareket edebilmesi için gerekli alan mevcuttur. Daracık odalara sizleri sıkıştırmaz.

Uşak kız pansiyonu skalasında temiz odalara sahip olan Doruk Kız Öğrenci Yurdu düzenli olarak çarşaf değişimi yapar. Aynı zamanda odalarınız haftanın belirli günleri temizlenerek sizlere en iyi hizmet sağlanır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı