İmece Mobil: Çiftçinin Dostu

İmece Mobil uygulaması dijital çağda çiftçilik faaliyetlerinin de dijital e dönüştürülmesi noktasında hayata geçirilen son derece verimli ve faydalı bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

İmece Mobil: Çiftçinin Dostu
İmece Mobil: Çiftçinin Dostu Haber Metraj
moyo

 

İmece Mobil uygulaması dijital çağda çiftçilik faaliyetlerinin de dijital e dönüştürülmesi noktasında hayata geçirilen son derece verimli ve faydalı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. İmece Mobil uygulaması aynı zamanda dijital tarım pazarı faaliyetleri kapsamında da fiyatların bilinmesi ve çiftçilere ulaştırılması noktasında etkin bir rol oynuyor. İmece mobil uygulaması kapsamında hayata geçirilen bir diğer kolaylık ise çiftçilerin konumlarını paylaşarak o güne ilişkin hava durumları ile ilgili bilgi almaları olarak karşımıza çıkıyor. İmece Mobil uygulaması sağladığı tüm bu kolaylıklar neticesinde ülkemizde faaliyet yürüten yüzbinlerce çiftçi ve bu alanda çalışan sektör mensubu tarafından büyük bir beğeni ile kullanılıyor.

İmece Mobil uygulaması dijital çağın bir gereği

Dijital çağda artık bütün hizmetleri internet ortamına taşınırken tarım sektörünün de bu alanda yenilikler ile karşılaşması son derece faydalı olarak görülüyor. Bu konuda İmece Mobil uygulaması Türkiye'de birçok ilki gerçekleştiriyor. Aynı zamanda uygulama içerisinde uzmana sor butonu da bulunuyor ve uzmana sor butonu çiftçilerin tarımsal faaliyetlerini gerçekleştirirken karşılarına çıkabilecek sorunları tamamen ücretsiz olarak bir uzmanla paylaşabilmelerine olanak sağlıyor.

İmece Mobil uygulaması ülkemizde çiftçiler tarafından en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. İmece Mobil uygulaması son derece şeffaf ve son derece kolay kullanılabilir bir biçimde dizayn edilmiş bir şekilde hizmete sunuluyor. İmece Mobil uygulamasının içerisinde çiftçilerin mallarını bulabilecekleri hal fiyatlarına ilişkin bilgiler de yer alıyor.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/teklif-iste-ver/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık