Vaser liposuction sizi zahmetli bölgesel yağlardan etkili bir şekilde ve kurtarıyor.

Vaser liposuction, geleneksel liposuction'a oranla çok daha nazik, vücudu şekillendiren bir alternatiftir. Vaser, tedavi edilen bölgelerdeki yağları sıvılaştırmak için ultrason enerjisi kullanır.

   Vaser liposuction sizi zahmetli bölgesel yağlardan etkili bir şekilde ve kurtarıyor.
   Vaser liposuction sizi zahmetli bölgesel yağlardan etkili bir şekilde ve kurtarıyor. Haber Metraj
moyo

 

Vaser liposuction, geleneksel liposuction'a oranla çok daha nazik, vücudu şekillendiren bir alternatiftir. Vaser, tedavi edilen bölgelerdeki yağları sıvılaştırmak için ultrason enerjisi kullanır. Bu sıvılaştırılmış yağ, cerrahın daha az travma ve daha az kanama ile yağları aspire etmesi için konforlu bir alan oluşturur. Ek olarak, vaser teknolojisi, kullanılan aspirasyon kanüllerinin tipik olarak geleneksel liposuction'da kullanılanlardan daha küçük çaplı olması ve çok daha nazik bir şekilde manevra yapmaları nedeniyle şekillendirme sürecinde bölgede daha fazla hassasiyet sağlar.

 

Quartz Clinique tarafından yapıldığında vaser liposuction tek bir tedavi sonrasında dikkat çekici sonuçlar üretebilmektedir. Vaser, çevredeki kan damarlarına ve sinirlere zarar vermeden, istenmeyen yağları seçici olarak hedefler. Örneğin bir Vaser Hi-def hastası, geleneksel liposuction altında benzer vücut şekillendirme uygulanan hastalara göre daha az morarma, daha az şişlik, daha az ameliyat sonrası ağrı ve sonuçta daha hızlı iyileşme süresi yaşar. Bu avantajlara ek olarak, vaser ile tedavi alanlarındaki liposuction sonrası cildin kontraktürüne yardımcı olarak daha sıkı ve daha genç bir sonuç üretir ve böylece liposuction sonrası sarkma ya da düzensilikler görülmez. Vaser liposuction aynı zamanda Vaser hi def denilen bölgesel kas yapım ameliyatlarında kullanılabilen bir teknolojidir. Vaser hi-def fazla kilolu olmayan ve vücudunda kas görünümü isteyen hastaların tercih ettiği bir liposuction tekniğidir. 

Liposuction fiyatları nasıl belirlenir?

Liposuction yapılacak bölge sayısı ve büyüklüğü, hangi tekniğin kullanılacağı, liposuction fiyatlarını belirler. 

Vaser liposuction, klasik liposuction ve vaser hidef fiyatları farklı teknik ve teknoloji kullanıldığından değişkenlik gösterir. Burada fiyat değil önemli olan istenen sonuca ulaşmak için hangi tekniğin kullanılması gerektiğidir. Vaser Hi-def fiyatları uygulanacak bölgelere göre değişkenlik gösterir.

Vaser Liposuction Nasıl Yapılır?

Prosedüre başlamak için cerrah, tedavi alanına bitişik küçük erişim insizyonları yapar. Cerrahın çıkarmayı planladığı dokulara kan damarlarını küçülten epinefrin içeren bir solüsyon enjekte edilir. Vaser probu daha sonra ultrason enerjisini istenmeyen yağlara göndermek için yerleştirilir. Vaser ultrasonik enerjisi, çevre dokuyu korurken istenmeyen yağları ayırıp sıvılaştırdığı için “liposuction yöntemi yağlara seçicidir”. Bu sıvılaştırılmış yağ, cerrah tarafından küçük bir liposuction kanülü kullanılarak kolayca ve hassas bir şekilde aspire edilir. Küçük kesikler tek bir dikişle kapatılır ve genellikle iyileşmeden sonra fark edilmez hale gelir.

Ödemler azaldıkça cilt yeni vücut şekli üzerinde toparlanır. Çoğu hasta için iyileşmek süresi genellikle işten birkaç gün izin alınması yeterlidir. Nihai sonuçlar ameliyattan sonraki ilk birkaç hafta içinde ortaya çıkar ve şişlik azaldıkça düzelir. Sonuçlar tipik olarak ameliyattan yaklaşık üç ay sonra stabilize olur.

 

Vaser Liposuction için uygunmuyum?

  • İstenmeyen vücut yağının belirli, bölgesel toplanmasına sahip bireyler
  • Diyet ve egzersize dirençli vücut yağına sahip kişiler
  • Genel sağlık durumu iyi kişiler
  • Vücut şekillendirme ameliyatı konusunda gerçekçi beklentileri olan kişiler vaser liposuction için uygun adaydır.

Ultrason destekli vaser liposuction, çok hızlı titreşen ve ultrason enerjisi yayan özel bir kanül kullanır. kanül yağ hücrelerinden geçerken, bu enerji yağ hücrelerini sıvılaştırır ve bunlar daha sonra emilir. Ultrason, cildin üstüne “özel bir yayıcı ile” veya cilt yüzeyinin altına “bir ultrason kanülü ile” uygulanabilir.

Tıbbi cihazlar çeşitli tıbbi prosedürler için kullanılır, ancak yalnızca belirli cihazlar liposuction için FDA onaylıdır. Liposuction yaptırmayı düşünmeden önce vaser ultrason destekli liposuction cihazının fda tarafından onaylandığını bilmek önemlidir. Quartz Clinique’de Vaser liposuction fiyatları alan planlamasına göre değişkenlik gösterebilir...

Yolculuğunuz şimdi başlıyor. Buraya kadar gelmek, kozmetik hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmanın ilk adımıdır. Quartz Clinique, hayatınızı değiştirecek, kendinize olan güveninizi artıracak ve size en iyi şekilde bakmanın ve hissetmenin verdiği mutluluğu sağlayacak sohbetlere başlamak için sizleri bekliyor.

Sağlık bakanlığı onaylı merkezlerin internet ve haber sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Alanında uzman doktorumuz tarafından uygulanan Vaser Liposuction Fiyatları ve Vaser Hi-def Fiyatları hakkında Quartz Clinique +90 212 241 46 24 nolu telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com/

TEL: +90 212 241 46 24

Facebook:@quartzclinique

Instagram :@quartzclinique

YouTube: Quartz Clinique

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı