Lazer Epilasyon Adana ile İstenmeyen Tüylere Etkili Veda

Vücudun kimi bölgelerinde ortaya çıkmakta olan istenmeyen tüyler kadın erkek fark etmeden pek çok kişinin en fazla sorun yaşadığı konulardan biri olarak ön plana çıkmakta.

Lazer Epilasyon Adana ile İstenmeyen Tüylere Etkili Veda
Lazer Epilasyon Adana ile İstenmeyen Tüylere Etkili Veda Haber Metraj
moyo

 

Vücudun kimi bölgelerinde ortaya çıkmakta olan istenmeyen tüyler kadın erkek fark etmeden pek çok kişinin en fazla sorun yaşadığı konulardan biri olarak ön plana çıkmakta. Çünkü konu istenmeyen tüylerden kurtulmak olduğu zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen yöntemlerin hiçbiri kesin olarak bunlardan kurtulmayı vaat etmemektedir. Yalnızca uygulanan yönteme bağlı olarak belirli süreler boyunca istenmeyen tüylerin vücuttan uzaklaşmasını sağlar. Daha sonrasında ise bu tüyler tekrardan ortaya çıkarak yine o görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Lazer epilasyon Adana işlemleri ise kullanılmaya başlandığı ilk günden bu yana artık insanların büyük bir kısmının hakkında ciddi anlamda araştırma yapmakta olduğu konular arasında kendine yer bulur hale geldi.

 

Lazer Epilasyon Çeşitleri

 

Her geçen gün lazer epilasyon Adana alternatiflerinin artış göstermeye başlaması ile beraber de insanlar onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirebilecek tarzdaki cihazlar arasından seçimlerini yapma olanağına erişiyorlar. Estelite ise şimdilerde bu konuda insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına farklı cihazları kullanıma sunuyor. Var olan bu epilasyon sistemlerinin başında ise kare epilasyon geliyor. Her cilt tipine uygun olacak şekilde kullanılmakta olan bu epilasyon işleminde aynı anda 2 lazer kullanılmaktadır. Bu sayede epilasyon seanslarında gözle görülür bir azalma meydana gelmektedir. Aynı zamanda darbeler üst üste gelmediği için de sıcak nokta olasılığı ve ağrı oranı da azalmaktadır.

 

Soprano ICE lazer epilasyon Adana işleminde ise derinin altındaki ısı korunup yanıkların oluşması engellenmektedir. Aynı zamanda cihazın sahip olduğu safir başlık de cildin soğumasını sağlamaktadır. Var olan bu sistem ile beraber yalnızca açık renkli ve ince kullarda etkili sonuçlar elde edilmez. Bununla beraber burun, kaş ve kulak gibi normalde girilmesi oldukça zor olan alanlar için de arzu edildiği gibi uygulama yapılabilmektedir. Diğer bir sistem olan NDYAG ise derin cilt dokusu katmanlarına ulaşan lazer ışınlarına sahiptir. 2 dalga boyu üretmesinden dolayı da hem cildin yüzeyinde hem de altında etkisini göstermeyi başarır. Aynı zamanda hem vücut hem de yüz tüylerinde son derece etkilidir.

 

Son dönemlerin en fazla tercih edilen lazer epilasyon Adana türlerinden bir diğeri ise Alexandrite. Bu yöntemde kıl köklerinde yer almakta olan melanin pigmentine isabet alan lazer ışınları köklerin tahrip edilmesini sağlamaktadır. Çevre dokulara herhangi bir şekilde zarar vermeden direkt olarak kıl köklerini hedef alan bu lazer işlemi sırasında aynı zamanda var olan yüksek enerji kıl köklerinin doğurgan kısımlarını hedef alır. Böylece arzu edilen kalıcı sonuçların da elde edilmesi sağlanır. Bu lazer epilasyon işlemi öncesinde kıl kökleri, cilt rengi ve yapısı dikkate alınarak uygun dozun uzmanlar tarafından belirlenmesi gerekmektedir. Bu işlemi yapan farklı cihazlar olduğu için en iyisinin seçilmesi adına doğru adımların atılması gerekmektedir.

 

 

 

810 nm dalga boyuna sahip olan lazer epilasyon Adana yöntemlerinin genel ismi ise Diode Lazer’dir. Farklı firmalar tarafından üretilmekte olan cihazlar ile beraber en zor kılların ortadan kaldırılması da mümkün hale gelmektedir. Günümüzün gelişmekte olan teknolojisinin en iyi şekilde kullanılmakta olduğu lazer epilasyon cihazları sayesinde artık doğru araştırmaların yapılması durumunda istenilen sonuçların elde edilmesi de mümkün hale gelecektir. Bu aşamada gerekli bilgileri alanında uzman isimlerden alarak seanslara başlamak isteyen kişiler, www.estelite.com.tr ile iletişime geçmeleri durumunda aradıkları sonuçlara daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir şekilde ulaşacaklardır. Yapılacak incelemeler ile beraber de artık istenmeyen tüy sorun olmaktan çıkacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık