Nbase nedir?

Nbase elektronik sigaraların içlerine konulan likitlerin üretiminde kullanılan kimyasal bir maddedir. Nbase herhangi bir aromaya kokuyor ya da benzeri bir şeye sahip değildir.

Nbase nedir?
Nbase nedir? Haber Metraj
moyo

 

Nbase elektronik sigaraların içlerine konulan likitlerin üretiminde kullanılan kimyasal bir maddedir. Nbase herhangi bir aromaya kokuyor ya da benzeri bir şeye sahip değildir. Elektronik sigarasını aromalı bir şekilde içmek isteyen bireyler en beyaz içerisine çeşitli aromalar koyarak sigaralarını aromalandırabilirler. Nbase özellikle elektronik sigaraların kullanımını fonksiyonel hale getiren bir kimyasal maddedir.

Günümüzde elektronik sigara kullanımı arttı

Özellikle teknolojik gelişmelerin artması ile birlikte günümüzde elektronik sigaraların varlığına olan talep de son derece artış göstermiştir. Öte yandan elektronik sigaralar sigarayı bırakmak isteyen bireyler tarafından da çok hafif olması sebebiyle tercih edilen ürünlerdir. Safir Kimya ülkemizde elektronik sigaralar da kullanılabilecek en kaliteli likit olan Nbase üretimini daha doğrusu satışını gerçekleştirmektedir. Safir Kimya ülkemizde en çok tercih edilen likit ürünlerin satışını yapmaktadır. Nbase çeşitleri Safir Kimya da mevcuttur. Ayrıca Safir Kimya elektronik sigaraları ilişkin kullanılabilecek likitlerin içeriğini oluşturan bu maddeleri en kaliteli yerlerden temin eder. Nbase fiyatları Safir Kimya’da kalite ve ulaşılabilir olunması noktasında son derece önemlidir. Safir Kimya kurulduğu günden bu yana özellikle elektronik sigaralarda kullanılabilecek en önemli aromaların en güzel Nbase’in üretimini ve satışını sağlamaktadır. Nbase ürünleri bütün dünyada en çok beğenilen ve en kaliteli ürünler olarak tanımlanmaktadır Safir Kimya bu en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaşmasını sağlar ayrıca her sipariş müşteriler için bireysel hazırlanır.

Elektronik sigaralar tiryakiliği azalttı

Yapılan araştırmalar elektronik sigaraların tütün sigaralarına göre az toksik madde içerdiğini ortaya koymuştur. Elektronik sigaralardaki toksik madde miktarı tütün sigaralarına göre yaklaşık olarak %90 %95 bandında daha azdır. Bu nedenle elektronik sigaraları yönelmek sigara bağımlılığını azaltacak ve aynı zamanda vücuda giren zararlı madde sayısını da en aza indirecektir. Safir Kimya elektronik sigara içerikleri ile bireylerin zararlı maddeleri almalarına mani olacak ve onların sağlıklarına korunmasına da katkı sağlayacaktır. Öte yandan elektronik sigaralar tütün sigaralarına göre daha ekonomiktir. Tütün sigaraları neredeyse her ay büyük oranlarda zam inanmakta nereye bireylerin ekonomik olarak sarsılmalarına neden olmaktadır. Fakat elektronik sigaralar tütün sigaralarına göre daha uzun süre kullanılmakta ve bu nedenle yine bu sigaralara oranla çok daha ekonomik bir şekilde kullanım sağlanmaktadır.

Ayrıca Safir Kimya sadece elektronik sigara likitleri ya da nbase maddeleri değil elektronik sigara aparatlarının ve aksesuarlarının satışını da gerçekleştirmektedir. Bu durumda elektronik sigaraların aparatları ya da saklama malzemelerinin tütün sigaralarına göre çok daha estetik olduğunu bizlere ifade eder. Yani kısaca elektronik sigaralar görünümleri itibariyle tütün sigara paketlerinden ya da tütün sigaralarından çok daha estetiktir. Aynı zamanda yapılan araştırmalar elektronik sigaraların sigarayı bırakma noktasında bireylere uzun süreli yardımcı olduğunu da ortaya koymuştur. Elektronik sigaralar içinde bulunduğu nikotin nedeniyle bireylerin sigara tiryakilerine azaltırken aynı zamanda vücutlarına daha az toksik madde girmesine olanak sağlar.

Kaynak: https://safirkimya.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
36 Yaşındaki Paixao Rekor Peşinde
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak