DVT GROUP BAŞKANI DEVLET TURKMEN, GAYRİMENKUL ALACAKLARA TAVSİYELERDE BULUNDU

İstanbulda 7 yıldır Yabancıların Türkiye’ye yerleşmeleri konusunda birçok farklı alanda hizmet sağlayan firma sektöründe faaliyet gösteren Dvt Group Gayrimenkul sahibi ünlü iş adamı Devlet Turkmen, önümüzdeki dönemde profesyonel ve kurumsal emlakçıların daha iyi bir konumda olacağını söyledi.

DVT GROUP BAŞKANI DEVLET TURKMEN, GAYRİMENKUL ALACAKLARA TAVSİYELERDE BULUNDU
DVT GROUP BAŞKANI DEVLET TURKMEN, GAYRİMENKUL ALACAKLARA TAVSİYELERDE BULUNDU Haber Metraj
moyo

Devlet Turkmen : SORUNLU GAYRİMENKULLERE YÖNELMEYİN

“İNSANLARA ÖNCELİKLE MAL DEĞİL GÜVEN SATIYORUZ”

 

İstanbulda  7 yıldır  Yabancıların Türkiye’ye yerleşmeleri konusunda birçok farklı alanda hizmet sağlayan firma  sektöründe faaliyet gösteren Dvt Group Gayrimenkul  sahibi ünlü iş adamı Devlet Turkmen, önümüzdeki dönemde profesyonel ve kurumsal emlakçıların daha iyi bir konumda olacağını söyledi. Devlet, gayrimenkul alacakların iyi araştırma yaparak, sorunlu konut ve arsalardan uzak durmalarını tavsiye etti. Devlet, Dvt Group olarak insanlara güven satmanın peşinde olduklarını söyledi.

İstanbul da Yabancılar tarafından sevilen iş adamlarından biri olan Devlet Turkmen, gayrimenkul sektöründe güvenilir bir firmanın sahibi.

Aslen Türkmenistan  olan Devlet , 2011 yılında İstanbul a  yerleşti. 2014 yılından bu yana da Yabancılar Danışmanı sektöründe faaliyet sürdürüyor. Aynı zamanda Dvt Group  Başkanı  olan Devlet Turkmen, emlak sektörünü değerlendirdi.

 

“GÜVEN VERMENİN PEŞİNDEYİZ”

 

Geçmişte emlak sektörünün hayali işler yaptığını; günümüzde kurumsallaşmaya başladığını belirten Devlet, gayrimenkulcülerin işinin ciddiyetinin farkına varıldığını belirtiyor. İstanbul da  gelecekte profesyonel emlakçıların çok iyi yerlerde olacağını vurgulayan ünlü iş adamı, sektördeki prensiplerini şöyle anlattı:

“Biz ilk önce biz müşteriye mal satmaktan ziyade güven satıyoruz. Güven vermenin peşindeyiz. İnsanlara güven vermeye çalışıyoruz, bunun alt yapısını oluşturuyoruz. Müşterilerimiz bize rağbet gösteriyor.

İstanbul da arsa veya konut alacakların öncelikle tapulu yerleri tercih etmelerini tavsiye eden Devlet Turkmen, “Gayrimenkul alacaklar tapulu yerleri tercih etsinler. Arsanın veya konutun davası var mı, sosyal donatı alanına giriyor mu? Bunları araştırmak gerekiyor. Sorunlu gayrimenkullere yönelmesinler.” diye konuştu.

İstanbul da son 3 yıldır birçok inşaat yapıldığını; ancak bunların yüzde 50’sinin sıkıntılı olduğunu vurgulayan Devlet Turkmen, şunları ifade etti; “Topraktan gayrimenkul almayı tavsiye etmiyoruz. Biraz daha fazla para verip sağlam bir yer tercih edilmeli. Daha sonra  Yabancı vatandaşlar bu tür şikâyetlerini bize iletiyor. Sektör olarak sıkıntılarını biz yaşıyoruz. Olumsuz yönleri bize aktarılıyor.”

 

“İNSANLARA HİZMET ETMEKTEN ZEVK DUYUYORUM”

 

Yabancıların Türkiye’ye yerleşmeleri konusunda birçok farklı alanda hizmet sağlayan firma olurak tanıldı emlak sektörüne adım atan sevilen iş adamı, aynı zamanda yabancı yatırımcılara birlikte ortak inşaat sektörüni adım atıcağımızdan emin olabilirsiniz cümle kurdu

Yabancıların Türkiye de mağdur kalmamaları sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.” sözlerini kaydetti.

 

Dvt Group Adres :

 

Hamidiye mah, Cendere Caddesi, Porta Vadi Projesi No : 103/2, T3 Blok Kat 6, D:47 Kâğıthane/İstanbul posta kodu 34398

 

instagram hesabı :

@dvtgroup_

@devlet_turkmen

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı