Hesaplı ve Olağanüstü Performansa Sahip: Goodyear Eagle Sport All-Season

Araç sürücüleri için her zaman doğru fiyat ile doğru lastik bulmak pek kolay olmayabilir.

Hesaplı ve Olağanüstü Performansa Sahip: Goodyear Eagle Sport All-Season
Hesaplı ve Olağanüstü Performansa Sahip: Goodyear Eagle Sport All-Season Haber Metraj
moyo

 

 

Araç sürücüleri için her zaman doğru fiyat ile doğru lastik bulmak pek kolay olmayabilir. Bu sebeple, her mevsime uygun hesaplı bir performans lastiği arayanlara özel karşınızda Goodyear Eagle Sport All-Season.

 

Eagle Sport, dört mevsim kullanıma uygun bir lastik olarak tasarlanmış ve piyasada yerini almıştır. Yaz mevsiminde rahatlıkla bu lastiği satın alabilir, hatta İzmir gibi ılıman iklime sahip yerlerde seyahat ediyorsanız dört mevsim bir lastik olmasından dolayı tüm yıl kullanabilirsiniz. Böylelikle, yıl boyunca lastik değişim masrafından tasarruf edersiniz. Ayrıca, binek araçlar için üretilen Eagle Sport, kullanıcıların deneyimlerine bakıldığında beklentilerin üzerinde bir performans sunuyor. Üreticisi Goodyear, bu lastiği ile bir lastikten alınabilecek verimi maksimuma çıkarmak amacıyla pazara sunmuş gibi duruyor. 

 

Kuru, ıslak ve hatta karlı zemindeki kısa fren mesafesi ile performansını ispatlayan Goodyear Eagle Sport All-Season, her zemindeki kavrama gücü ile de adından söz ettirebilir nitelikte. Eagle Sport, sırt deseninde yer alan geniş kanalları ile yağışlı havalarda suyu kolayca tahliye ederken, sürücüleri suda kızaklama ihtimaline karşı koruyor. Bunun yanında, ince kanallarının farklı açıları sayesinde yere temas yüzeyini genişleterek, manevra kabiliyetini arttırıyor. Sonuç olarak, sürücüye her koşulda konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Fiyat-performans ürünü arıyorsanız Goodyear’ın Eagle Sport modeli dört mevsim kullanımıyla sürücüler açısından tercih edilesi bir lastik modelidir. 


Sedan ve spor otomobiller gibi birçok araç tipinde kullanıma uygun Goodyear Eagle Sport All-Season piyasadaki diğer rakiplerine kıyasla sürücüsüne farklı zeminlerdeki yol tutuşu ve kısa fren mesafesi ile güven vermeye yetecek özelliklere sahip bir lastik modelidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı