Ark Drilling Sondaj Makineleri

Konya merkez olarak kurulan Ark Drilling markası, yaklaşık olarak 12 yıldır inşaat sektörünün önde gelen ihtiyaç firmalarından biri olmuştur. T

Ark Drilling Sondaj Makineleri
Ark Drilling Sondaj Makineleri Haber Metraj
moyo

Konya merkez olarak kurulan Ark Drilling markası, yaklaşık olarak 12 yıldır inşaat sektörünün önde gelen ihtiyaç firmalarından biri olmuştur. Tecrübeli ekip çalışanları ve kaliteli ürün performansıyla birlikte firma, en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda en iyi sondaj makinesi parçaları ve ekipmanlarının satışını da sağlamaktadır. Aynı zamanda bu alanda kullanılan çamur pompaları, jeotermal sondaj ve daha pek çok farklı ürünün tedarikini de sağlamaktadır.

Firmanın sunduğu hizmetler, inşaat sektöründe fazlasıyla ihtiyaç duyulan ürünlerin teminatından oluşur. Bu bakımdan aşağıda sizlere maddeler halinde firmaların tedarik ettiği ürünleri ve sunduğu hizmetleri sıraladık.

  • Çamur Pompası
  • Kelly Rotary Sondaj Makineleri
  • Sondaj Makineleri Ana Parçaları
  • Jeotermal Sondaj
  • Sondaj Operasyonlarında Saha Ekipmanları

Yukarıda maddeler halinde sıraladığımız ürün ve ekipmanların hepsi firmanın bünyesinde yer almaktadır. İlgili kişiler firmanın online web adresini ziyaret ederek sondaj ürünleri ve diğer makineler konusunda detaylı bilgi edinebilirler.

Kelly Rotary Sondaj Makinesi

Kelly Rotary Sondaj Makineleri genel adıyla dönerli sondajlar, Ark Drilling tarafından temin edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle de kuyuları delmek amacı ile kullanılan bu makineler kaya ve yumuşak oluşumlarda tercih edilmektedir. Anahtar bileşeni kelly çubuğu döner sondaj kuleleri deliklerinin yürütülmesinde fayda sağlamaktadır. Kelly dört veya altı köşeli olmak üzere kulenin uzunluğuna bağlı olarak 11 metredir. Hava ve çamur delme işlemleri için makineler mevcuttur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık