Kurban Alımları

Günümüzün modernleştirdiği yapı üzerine kurulmuş, otomatik ve aynı zamanda yemleme sistemleriyle güvenli ihtimam sunan Özkar Besi Çiftliği 750 büyükbaş hayvan kapasitesine sahiptir.

Kurban Alımları
Kurban Alımları Haber Metraj
moyo

Günümüzün modernleştirdiği yapı üzerine kurulmuş, otomatik ve aynı zamanda yemleme sistemleriyle güvenli ihtimam sunan Özkar Besi Çiftliği 750 büyükbaş hayvan kapasitesine sahiptir. Ankara/Kahramankazan ilçesinin Yakupderviş köyünde işlerini sürdürmaktedir. Müşteri memnuniyetini ve hijyen politikasını esas alarak kaliteli ve sağlıklı kurban kesimleri yapmaktadır. Tesisinde ki hayvanlar her ay düzenli veteriner kontrolünden geçmektedir. Günümüzde olduğu gibi randevulu sistem ile kurban kesimi yapılmaktadır. Müşterilerinin taleplerine göre hisseli kurban satışı da yapılmaktadır. Kurban bayramlarında ilk günü kesilen hisseli kurbanlar, temizlenerek teslim edilmek için parçalanır, kutulu ve hijyenik biçimde bayramın 2. Günü müşteriye teslim edilir. Merak ettikleriniz için görsel olarak da görmek isterseniz firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

2021 Yılı Kurban Alımları

Zor zamanlardan geçmekte olduğumuz pandemi dönemi sebebi ile ülkemizde de bayramlarda sevdiklerimizden uzak kalmış bulunmaktayız. Pek çok sektörü olumsuz etkileyen, hayvan satışlarını da etkilemiştir. Ankara kurbanlık fiyatları hayvanın kilosuna, yaşına ve özelliklerine göre değişim göstermektedir.  Ankara kurbanlık fiyatları kırsal alan olmasından kaynaklı piyasada daha makul, kabul edilebilenlerdir. Hisseli satış hizmeti de sunmakta olan firma müşterilerinin bayramda rahat etmelerini sağlamaktadır. Sosyal mesafeye uygun, hijyenik ekipmanlarla hisseli müşterilerin kurban kesimleri bayramın ilk günü yapılır ve temizlenir parçalanır temiz bir şekilde kutulanır. Bayramın 2. Günü müşteriye teslim edilmektedir. Normal zamanlarda da randevulu sistem ile çalışan firma müşterilerini mağdur etmez kaliteli ve güvenli hizmet sağlar.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı