Tüy Azaltıcı Krem

BIODER’in ürettiği Biocure vücut kremi, Biocure serisinin son ürünlerinden biridir.

Tüy Azaltıcı Krem
Tüy Azaltıcı Krem Haber Metraj
moyo

BIODER’in ürettiği Biocure vücut kremi, Biocure serisinin son ürünlerinden biridir. Tüy azaltıcı özelliğine sahip bitkilerin özlerinden elde edilen güçlü formülü ile, tüy görünümünde etkili bir azalma ve incelme sağlamaktadır. Epilasyon sonrasında tüy azaltıcı krem olarak uygulanan Biocure Vücut Kremi, % 67 Bitkisel serum içermektedir.

Kullanımı oldukça basit olan Biocure vücut bakım kremi, birkaç kullanma talimatına uyulduğu takdirde oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Öncelikle tüyler herhangi bir epilasyon yöntemi kullanılarak alınır. Temiz cilde her gün uygulanan kremin uygulandığı bölge kuru olmalıdır. Ürün masaj yapılarak cilde yedirilir. İstenmeyen tüylere karşı krem formunda geliştirilen bu ürün durulanmaksızın kullanılabilir. Formülü oluşturulurken yüz bölgesinde bulunan farklı cilt ve kıl yapıları baz alınan bakım kremi her ten ve kıl rengi için kullanılabilir.

Tüy Dökücü Kremin Püf Noktaları

Dikkat edilmesi gereken konulardan biri bu ürünün kalıcı tüy azaltıcı krem olmasına rağmen, tüy dökücü olmamasıdır. Tüy azaltıcı bakım kremi cilde uygulanmadan önce bölgeye tüyleri kökten alan bir epilasyon yapılmış olursa daha etkili sonuç vermektedir. Ancak jilet gibi tüyleri kökünden almayan epilasyonlar sonrasında uygulanması da uzun vadede sonuç vermektedir. Ayrıca bu durumda sonuç alınamaması da ihtimaller arasındadır. Cilt bakımı için en doğal seçeneklerden biri olan Biocure vücut kreminin cilt ile uyumlu olduğu, etkinliği ve güvenilirliği özel laboratuvarlarda gerçekleştirilen dermatolojik testler ile ispat edilmiştir.

Kalıcı tüy azaltıcı krem Biocure, sarı ve ince tüyler üzerinde de etkiye sahiptir. Ayrıca direkt olarak kıl folikülleri ile reaksiyona giren bu kremin ter ve yağ bezlerine bir zararı olmadığı da kanıtlanmıştır.

Tüy azaltıcı kür ile birlikte kullanılabilen krem uygulandıktan sonra güneşe çıkılmasında bir sakınca bulunmadığı gibi, bronzlaşmış cilde de uygulanabilir.

Bu noktada kalıcı sonuçlar elde etmek için devamlı kullanmak son derece önem arz ederken, elde edilen sonuçlar herkesin bünyesine bağlı olarak geliştiği için kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ancak kullanıcı geri dönüşlerinden edinilen bilgilere göre genellikle ilk aydan sonra krem ilk etkilerini göstermeye başlar. Tüy azaltıcı krem uygulamasının yarım bırakılması halinde, kullanım sırasında zayıflayan ve azalan tüyler tekrar çıkmaz veya kalınlaşmaz. Elbette her kozmetik üründe olduğu gibi, etkili bir sonuç almak için Biocure vücut kremi düzenli olarak kullanılmalı ve uygulama tamamlanmalıdır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık