Kolye Seçimlerinizde "Bayar Gold"

Bayar Gold özel kombin ürünlerinden biri olan İtalyan aynalı mavi kafesli kolye tam uzun bir kolye arayışınızı sonlandırmanıza yarayacak türden.

Kolye Seçimlerinizde
Kolye Seçimlerinizde Haber Metraj
moyo

Bayar Gold özel kombin ürünlerinden biri olan İtalyan aynalı mavi kafesli kolye tam uzun bir kolye arayışınızı sonlandırmanıza yarayacak türden. Çünkü hem günlük kullanıma olan uygunluğu hem de yüksek beğenilme avantajı ile ilgilerini üzerinde çeken bir kolyedir. Oldukça zarif ve aynı zamanda da fazlasıyla dikkat çekici oluşu abartı kullanılmayan bir zarafeti ortaya çıkarmaktadır.

Altın ayarı olarak da on dört ayar altın bulundurmakta olan kolye, herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için üzerinde damgasını da patentini de bulundurmaktadır. Güvenirlik konusunda da herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya olmanıza gerek yok çünkü ürün orijinal sertifikası içermektedir ve bu sertifika ile beraber size gönderilmektedir.

Kolyede Zarafet

Toplamda altın ağırlığı olarak 1,10 gram olarak bilinen ürün online alım üzerine kargo ile yollanıyorsa, kargo ücretsizdir. Ürünler yaşanabilecek her türlü sıkıntıya Bayar Gold güvencesi altında kullanılabilir ve ek olarak verilen kargolar da yine bir sıkıntı durumunu önlemek amacı ile sigortalıdır. Firma ürünlerin ve sizin güvenlik ile ilgili problemlerinizin, endişelerinizin hepsini yok etmektedir.

Duruşu ile boynunuza bir hayli yakışan kolyenin zinciri de altındır ve üretimi el sanatları ile tamamlanmıştır. Ortalama olarak kırk beş santim bir uzunluğa sahiptir ve kesinlikle altın kaplama veyahut altın suyu kullanımı yapılmamıştır. Ürün yapılan indirimlerle de çok makul fiyatlara uzanırken tam da hayallerinizdeki o güzelliği boynunuza bırakmayı vaat ediyor.

 Kaynak: https://www.bayargold.com/urun/altin-kafesli-boncuklu-italyan-aynali-kolye

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık