Ascoindex Güçlü Yatırım Piyasası

A&S Investment Holding tarafından kurulmuş olan Ascoindex kendi yatırım birimi olan ascoin ile sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ascoindex Güçlü Yatırım Piyasası
Ascoindex Güçlü Yatırım Piyasası Haber Metraj
moyo

A&S Investment Holding tarafından kurulmuş olan Ascoindex kendi yatırım birimi olan ascoin ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Site içerisinde aynı zamanda birçok dijital varlığın olduğu alım ve satımı, saklanması, transfer süreçleri amacıyla tam anlamıyla 2021 yılında hizmete açılmıştır. Ülkemiz üzerinde birçok dijital yatırım sitesi bulunmaktadır. Ancak Ascoindex Türkiye üzerinde kendisine güvenli, şeffaf, dürüst, uygun ve kolay ulaşılabilir olmayı ilke edinmiştir.

Güçlü piyasa likiditesi içerisinde kripto para piyasası da oldukça ani değişimler geçirebilir. Yeni çıkacak coinler piyasa üzerinde oldukça etkili oynamalar yapar. Karınızı en üst seviyelere çıkarabilmeniz için borsa içerisinde hızlı bir şekilde alım- satım işleri yapmanız gerekir. Ascoindex’in sahip olduğu derin likiditesi ise sizlerin istediği fiyattan hızlı işlem yapmanıza imkan sağlar. Ayrıca sitenin likiditesini yüksek işlem hacmi, düşük komisyonlar, kaynak, sahip olduğu aktif kullanıcı ve artışı olmak üzere birçok etken etkilemektedir.

Ascoin’in Dağılımı

İlk olarak “Ön Satış” içerisinde toplam arzın %30’luk kısmı bu süreçte satışa sunulacaktır. Ayrıca kullanıcılar satın alım esnasında stake yaparak 6 ay içerisinde %15’lik kazanç garantisiyle Ascoin alıp stake yapabilirler. “Air Drop” için %15 bir dağılım gösterilmiştir. AirDrop kampanyasına katılmış olan kullanıcılar beklenen şartları yerine getirdiği sürece Ascoin kazanımı sağlayabilecekler. “Parner AidDrop” %20 ile normal AirDrop’dan farklı olarak partnerleriniz ile kazanç sağlayabileceksiniz. “Ascoin Invest” toplam coinin %10’luk kısmına tekabül eden 200 milyon adet ascoin 2021 yılının son çeyreğinde proje başvuruları değerlendirmelerinin gerçekleşmesinden sonra Melek Yatırımcı programı adı altında girişimcilere sunulacaktır. Son olarak “Arz dışı “ ve “Team” 2 milyar adet Ascoin’in %15’lik kısmı 2 yıl boyunca şirket içerisinde saklanacaktır. Ascoin’in fiyatını istikrarlı hale getirmek için gerekli işlemler 2 yıl boyunca sürdürülecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık