Oyun Hesaplarınızla İlgili İşlem Yapmak

Eğer oyun hesaplarınızı satmayı düşünüyorsanız bu konuda size yardımcı olacak, dijital pazarlama konularında oldukça iyi bir temele sahip olan İtemsatış.com olarak bilinmektedir.

Oyun Hesaplarınızla İlgili İşlem Yapmak
Oyun Hesaplarınızla İlgili İşlem Yapmak Haber Metraj
moyo

Eğer oyun hesaplarınızı satmayı düşünüyorsanız bu konuda size yardımcı olacak, dijital pazarlama konularında oldukça iyi bir temele sahip olan İtemsatış.com olarak bilinmektedir. Site istediğiniz gibi satış ve alış işlemleri yaparak oyuncular arasındaki ticari bağlantıyı kuran köprü görevi görmektedir. Yani siz örnek olarak Valorant hesap hakkınızı satmayı düşünürseniz bu, bu site içerisinde mümkün olan bir durumdur.

Hesabınızı satabilmeniz için yapmanız gerekenler de oldukça kolay işlemlerdir ve sıralı şekilde yapılmaktadır. Öncelikle daha önce siteyi kullanmadıysanız, siteye üye olup, sitenin size sunduğu bilgilendirmeleri öğrenerek teknik bilgilere sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Sonrasında da yeni bir ilan oluşturup satış yapacağınız hesap hakkında doğru ve düzenli bir bilgilendirme ekleyebilirsiniz. Sistem içerisinde sizin hesabınızdan arayan birinin de ilanınızla ilgili sizinle iletişime geçmesi durumda satış işlemlerini karşılıklı anlaşma çerçevesinde tamamlayabilirsiniz.

Oyun hesabı Alma İşlemi

Oyun hesaplarınızda satma işlemlerinin yanında alım için de yapmanız gerekenler hemen hemen birbirine benzemektedir. Yapmanız gereken, site içerisindeki ilanlardan beğendiğinizin bilgilerine bakıp size uygun olması halinde detaylı bilgilendirme için de satıcı ile iletişim kurmaktır. Bunun sonucunda zaten size uygunsa hesabınıza para aktarımı yapıp sistem içerisinde alım işleminizi de tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca site içerisinde bu işlemlerinizdeki detayları takip edebileceğiniz, ilanlarda oynama yapabileceğiniz seçenekler de mevcut durumdadır ve oldukça rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. 

 Kaynak: https://www.itemsatis.com/ilanlar/valorant-hesap-satisi.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı