Alanında Güçlü Bir Firma, Kale Rampda!

Sektörü içerisinde sürekli olarak gelişime ve ilerlemeye odaklı olan, çalışma prensiplerini de her daim buna göre belirleyen firma, 2019 yılında, Trakya bölgesinde, Tekirdağ-Çorlu’da kurulmuştur.

Alanında Güçlü Bir Firma, Kale Rampda!
Alanında Güçlü Bir Firma, Kale Rampda! Haber Metraj
moyo

Sektörü içerisinde sürekli olarak gelişime ve ilerlemeye odaklı olan, çalışma prensiplerini de her daim buna göre belirleyen firma, 2019 yılında, Trakya bölgesinde, Tekirdağ-Çorlu’da kurulmuştur. Genel olarak lojistik firmalarına ve bu konuda ihtiyaç duyulabilecek her alana karşı üretim sağlamaktadır. Üretim sırasında da her daim Avrupa standartlarına uygun olarak imalata gidilmiştir. Bununla beraber da aslında firma, yurt içerisinde imalat düzeyini arttırıp, ülkemizin dışa olan bağımlılığını azaltmayı da amaçlanmıştır.

Var olan tecrübesine bağlı olarak çalışma prensiplerinde de gerekli tüm maddeleri bulunduran, olabilecek en düzenli şekilde devamlılık sağlamayı kendilerine hedef olarak belirlemişlerdir. Firma yenilikleri yakından takip etmenin yanı sıra ülkemiz içerisinde var olan tüm toplumsal ihtiyaçlara karşı da olumlu bir yanıt verebilmek amacıyla günden güne daha da iyi bir konuma gelmeye çalışmaktadır. Bununla beraber bulundurduğu birçok çeşit ile zaten ülkemizde ve yurtdışında sürekli olarak hizmet vermektedir.

Kale Rampa İle İstediğimize Sahip Olmak!

Ürünleri içerisinde seyyar rampa, mobil rampa, dik rampa, gömme rampa, teleskopik rampa ve hidrolik rampa bulunan firma daha birçok çeşitlilik de bulundurmanın yanı sıra sizin isteklerinize göre de tasarım oluşturabilmektedir. Yani eğer siz isterseniz size uygun olan tasarımı, sizden bilgi alan mühendisler tarafından çizerek bir proje haline getirmektedirler. Bu projeyi tamamlayana kadar da sürekli olarak sizin fikir ve görüşlerinizi de almaktadırlar. Sizinle kesintisiz bir şekilde iletişimde olurlar.

Ek olarak tamamlanan projeyi sizinle konuşulan süre içerisinde kesin olarak teslim ederler. Çünkü firma bu konuda oldukça ciddi bir çalışma yürütmektedir. Zamanın kıymetli olduğuna inanarak ne kendileri ne de sizin için bir kayıp oluşturmaktan kaçınırlar. Zaten kendi çalışma ilkeleri de özellikle bu bağlama dayanmaktadırlar. Kendileri vaktin nakit olduğuna inanır, buna göre hareket ederler.

Kale Rampa Üretimleri!

Kale Rampa bu saydığımız ürünlerin yanı sıra makaslı platform da imal etmektedirler. Makaslı platform, aslında lazım olan yükü istenilen bir yüksekliğe hidrolik motor kullanarak hidrolik silindir tahrikiyle kaldırıp indiren bir sistem olarak bilinmektedir. Her zaman büyük bir titizlik içerisinde oluşturulmakta olan bu ürün, ayrıca yüksek kalite barındırmaktadır. İmal edilen ürünler yüksek gelişmişlik standartlarındadırlar.

 Ayrıca bununla beraber, hem yurtiçi hem de yurtdışında satışa sunulmaktadırlar. Makaslı platformlar kendi alanlarında da genel olarak üçe ayrılırlar. Bunlar da personel platformu, yük platformu, engelli platformları olarak belirlenmişlerdir. Bu bölümleri göz önüne alarak söyleyebiliriz ki bu platformlar sabit bir alan adı içerisinde kullanılırlar.

Bulundukları alan içerisinde kendileri için uygun bir konum belirlenerek sabitlenirler. Ayrıca yük platformları için konuşmak gerekirse, kriterleri müşterilerin seçimlerine göre ayarlanmakta ve buna göre düzenlenmektedir. Ürün, tıpkı diğer seçenekler gibi sizi olabildiğine memnun edecek şekilde üretilmektedir. Sağlamlığından ya da uzun ömürlülüğünden dolayı herhangi bir sıkıntı ila karşılaşmazsınız.

Kaynak: https://www.kalerampa.com/rampalar/makasli-platform

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık