Nox Project Farkıyla Mimarlık Hizmeti

Nox Project için her özgün proje konforlu ve kesinlikle sürdürülebilir bir yanı olması gerekir.

Nox Project Farkıyla Mimarlık Hizmeti
Nox Project Farkıyla Mimarlık Hizmeti Haber Metraj
moyo

Nox Project için her özgün proje konforlu ve kesinlikle sürdürülebilir bir yanı olması gerekir. Firma her projeyi kendi bünyesinde kendilerine özgü bir şekilde ele alarak işlemlerine devam ediyor. Bu doğrultuda gerçekleştirdikleri çalışmalar neticesinde çözümlemeler getirerek de iç mimari tasarım hizmeti sağlıyor. iç mimari Antalya içerisinde de oldukça popüler olmayı başarmış bir şirkettir. Nox Project sizlere hazır olanı değil farklı olanı vermeyi kendine her zaman görev bilmiştir. Son dokunuşlar için daima hayal gücünü zorlamayı seven bir ekiple birlikte çalışma ortaklığı göstermektedir. Ayrıca sizlere iç mimari de yeni trendleri ve teknolojiyi kullanarak hizmet akışı sunar. Projelerinize de oldukça iyi öncülük eden kolektif bir ekiptir.

Nox Project Ekibi

iç mimarlık Antalya çevresinde oldukça tanınmış olan firma mimari, iç mimari, duvar kaplama ve 3D görselleştirme gibi birçok kategori üzerinden hizmet sağlar. Mimari danışmanlığını yaptığı projeler için branding desteği de sağlar. Sizlerin markasını en iyi şekilde yansıtılmasına ve konumlandırılmasına, projelendirilmesine, ticari alanda stratejisinin belirlenmesinde, kampanya ve ürünlerin vektörel- 3D boyutlu görseller ile birlikte tüketici kişiye ulaşmasını sağlar. Mimari alana ve markalara ayrı ayrı değil bir bütün olarak bakar.

Nox Project CEO’su olan Mert Taş, tasarımcı kimliği ile görev yapan Serhat Aydemir ve son olarak fotoğrafçı olan Sercan Ay ile birlikte profesyonel bir ekip kurulmuştur. Bu doğrultuda da müşterilerine en iyi şekilde mimarlık hizmet kalitesi sunuyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor