Bakmadan Gezme İle Amasya’yı Keşfet

Tuğçe Hanım tarafından kurulmuş olan bakmadangezme.com web sitesi daha çok blog içerikli oluğ kendisinin gezip gördüğü yerler hakkındadır.

Bakmadan Gezme İle Amasya’yı Keşfet
Bakmadan Gezme İle Amasya’yı Keşfet Haber Metraj
moyo

Tuğçe Hanım tarafından kurulmuş olan bakmadangezme.com web sitesi daha çok blog içerikli oluğ kendisinin gezip gördüğü yerler hakkındadır. Hem dünyaya hem de ülkemize dört bir yandan açılmış olan Tuğçe hanım hayatın inceliklerini merak edenlere bir tık ile ulaşım sağlıyor. Kendisi gezip gördüğü yerleri fotoğraflıyor ve en güzel metinler ile anlatarak gitmek, görmek isteyen meraklıları da heyecanlandırıyor.

Bu yerlerden biri olan ülkemizin önemli şehirlerinden Amasya’dır. Amasya gezi rehberi yazısı başlığı altında Amasya’nın tarihinden, Amasya üzerinde gezebileceğiniz yerlerden, yemeniz gereken yöresel yemeklerden kısacası birçok konudan bahsederek oldukça uzun anlatımlı metinler hazırlamıştır. Ancak uzun denildiği kadar sıkıcı metinler değillerdir. Oldukça samimi bir dille yazılmış olan bu metinler okuyucusunu baymadan fotoğraf ve görsel desteğiyle birlikte keyifli bir hale gelmektedir.

Amasya’yı Tuğçe’yle Birlikte Keşfet

Amasya gezilecek yerler listesi hazırlamış olan Tuğçe Hanım sizlere gitmeden şehir hakkında ip uçları vermeye başlamıştır. Ancak oldukça özenli yazdığı yazılarda şehrin büyüsünü ve merakını kaçırmadan birçok şeyi dile getirmeye özen göstermiştir. Bu sayede oraya gittiğinizde ben zaten bunu biliyordum dememiş olacaksınız. Hatta Tuğçe hanımın paylaşmış olduğu yazılar ve görsellerle daha fazla şeyi keşfedeceksiniz. Etrafınıza daha dikkatli olacaksınız. Site içerisinde ayrıca sadece Amasya değil birçok ülkeden ve şehirden de yerler vardır. Bunlar hakkında da mükemmel bilgiler ve ayrıntılara yer verilmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık