Doktor Muzaffer Altıntaş Tedavileri

Tam olarak 11 yıldan beri Konya diş hekimi olan Muzaffer Altıntaş Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmasını sürdürmektedir.

Doktor Muzaffer Altıntaş Tedavileri
Doktor Muzaffer Altıntaş Tedavileri Haber Metraj
moyo

Tam olarak 11 yıldan beri Konya diş hekimi olan Muzaffer Altıntaş Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmasını sürdürmektedir. Oldukça başarılı bir ekibe sahip olan Muzaffer Altıntaş hastalarına istedikleri gülüşü sağlayabilmektedir. Poliklinik içerisinde birçok farklı tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Klinik içerisinde Konya implant tedavisi ve estetik uygulamalar olmak üzere birçok farklı tedavi yöntemi de sizlere sunulur. Ekip daima mesleki yenilikleri en yakından takip ederek kendisini seminer ve kongreler ile de geliştirmeye devam ediyor.

Protez, cerrahi uygulama, estetik diş hekimliği, preiodontoloji, restoratif diş tedavisi, endotonti, pedodonti uygulamaları mevcuttur. Bu tedavilerin içerisinde de farklı uygulamalar ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda her hizmet sunulmaktadır.

Estetik Bir Gülüş İçin Diş Beyazlatma

Konya diş estetiği alanında adını duyurmuş olan poliklinik özellikle çok fazla talep olan diş beyazlatma alanında da yenilikçidir. Bildiğiniz üzere dişlerin yapısal olarak kendine özgü bir renk ve yapısı vardır. Yediğiniz yemek, çay, sigara ve kahve gibi gıdalar dişlerde renklerin değişiminde oldukça etkilidir. Ayrıca dişlerin düzenli bir şekilde bakılmayıp fırçalanmaması da tabaka oluşmasına sebep olur. Bu tabaka da oldukça kirli sarı bir görüntü olarak belirir. Diş minesine zarar vermeden birçok farklı yöntem ile dişlerin beyazlatılması denenir. Teknolojinin de vermiş olduğu birçok kalıcı yöntem sayesinde lazerle diş beyazlatma da mevcuttur. Bunun yanında ışıksız sistemlerde kullanılarak dişlerin beyazlatılma süreci gerçekleştirilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık