Server Plus Dedicated Sunucu İmkanı

Server Plus adıyla ilk olarak 2011 senesinde hizmet vermeye başlamış olan firma değerli müşterileri ile firmayı her geçen gün büyüterek kurumsal kimlik kazandırmıştır.

Server Plus Dedicated Sunucu İmkanı
Server Plus Dedicated Sunucu İmkanı Haber Metraj
moyo

 

Server Plus adıyla ilk olarak 2011 senesinde hizmet vermeye başlamış olan firma değerli müşterileri ile firmayı her geçen gün büyüterek kurumsal kimlik kazandırmıştır. Kalitesinden ödün vermeden en iyi şekilde hizmetine devam etmiş olması hem müşterileri hem de firmayı daima memnun etmiştir. Server plus hosting ve sunucu hizmetlerinin içerisinde müşterilerine kiralık sunucu imkanı da sağlar. Kiralık sunucular tek bir kuruluş ya da kişi tarafından kullanılan bir barındırma türüdür. CPU kaynakları, bellek, sabit disk alanı gibi bir sunucunun tüm kaynaklarını yalnızca sizlerin kullanabileceği anlamına gelmektedir. Bir diğer adıyla dedicated sunucu kendi kendine yeten bir sistemdir. Yüksek performans ve güvenliği ile birlikte müşterilerini yarı yolda bırakmadan hizmet sağlar.

Firma kullanıcılarına uygun fiyatlarda 4 farklı paket seçeneği üzerinden kiralık sunucu hizmeti sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu sistemler ile kullanmak istediğiniz alanlarda rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Dedicated Sunucuların Avantajı ve Dezavantajı Nelerdir?

Öncelikle almış olduğunuz bir dedicated sunucu da tam kontrol ve kapalı bir ortam vardır. Bu sunucularda istediğiniz yazılımı kolayca yükleme şansınız vardır. Çeşitli Linux ve Windows işletim sistemleri arasında seçim yapma şansı tanır. Dezavantajları ise kapsamlı bir sunucu yönetimine sahip olmanız gerekir. Kiralık sunucularda otomatik yedekleme olmadığı için yedeklemeler sizlerin sorumluluğunda olacaktır. Güvenlik ayarlarınızı da kendiniz kurarak tam anlamıyla kullanım sağlayabilirsiniz. Ancak gördüğünüz üzere aslında dezavantaj olarak adlandırılan noktalar bile sizlere sıkıntı çıkartmayacak küçük şeylerdir.

Kaynak: https://www.serverplus.com.tr/dedicated

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık