Markanızı Güçlendirmek İçin Doğru Adres Temas Teknoloji

Temas Teknoloji dijital dünyanın kalbini ve ritmini oldukça iyi şekilde bilen ve profesyonelliği ile ön plana çıkmayı başarmış olan bir şirkettir.

Markanızı Güçlendirmek İçin Doğru Adres Temas Teknoloji
Markanızı Güçlendirmek İçin Doğru Adres Temas Teknoloji Haber Metraj
moyo

Temas Teknoloji dijital dünyanın kalbini ve ritmini oldukça iyi şekilde bilen ve profesyonelliği ile ön plana çıkmayı başarmış olan bir şirkettir. Firma profesyonel ekran hizmetinin yanı sıra totem, kiosk, dijital kürsü, özel tasarım LCD ekranlar, dijital panolar gibi birçok alanda oldukça kaliteli işlere imza atıyorlar. Aynı zamanda oldukça donanımlı olan firma çözümlere de dinamik ve etkili şekilde cevap vermektedir.

Tam 10 yılı aşkın süredir bu sektörde olan şirket sizlere markanızı daha güçlü konuma getirebilmeniz adına yardımcı olmaya devam ediyor. Markanızı dijital alanda videowall ekranlar ile birlikte ya da daha farklı seçenekler ile birlikte büyüterek geniş kitlelere ulaşmanız da kolaylaşmaktadır. Bu nasıl mı oluyor? Son zamanlarda insanlar artık alışverişlerini dikkat ederseniz reklamlar doğrultusunda yapmaya başlamıştır. İlgi çekici reklamlar, promosyon haberleri, indirimler hedef kitleyi direkt etkilemektedir. Böylece marka değerinizde gün geçtikçe artış göstermeye devam eder.

Dijital Signage Sistemleri Sayesinde Maliyeti Azaltın

Digital signage bilindiği üzere hedef kitle odaklı çalışmalardır. Özellikle perakende satışların gerçekleştiği, esnaf ve mağazalar daha çok tercih etmektedir. Bu sistem sayesinde basılı medya kanalına göre uzun vadeli daha düşük maliyetlere sahip bir şekilde kitlenize ulaşmayı başarabilirsiniz. Reklamlar her zaman etkili olmuştur özellikle de digital signage gibi bir aracıyla birlik indirim, kampanya gibi durumlardan bahsetmeniz durumunda anında kitleyi kendinize çekeceğinizi göreceksiniz.

Ayrıca bu ekranları konumuz neresi olursa olsun uzaktan bir panel yardımıyla kontrol edebileceğinizi biliyor muydunuz? İstediğiniz her yerden uzaktan yayın yapabilir ve güncelleyerek kontrollü bir şekilde içeriklerinizi yönetebilirsiniz. Uygulanan kaliteli yazılım teknikleri sayesinde ve çağımız el verdiği teknolojinin de yardımıyla tüm bunlar mümkün hale gelmiştir.

Magicinfo Digital Signage Yazılımı

Magicinfo denilen yazılım türü resimlerinizi, videolarınızı ve medya dosyalarınızı gibi bağlantıları hedef kitlenize internet bağlantısı sayesinde dünyanın herhangi bir yerine eş zamanlı olarak naklen yayınlayabileceğiniz bir yazılım türüdür. Firma özellikle Samsun Magicinfo paneli ile çalışma göstermiş olup %100 Türkçe hizmet vermektedir. Kullanımı oldukça basit ve aynı zamanda da etkili bir şekilde içerikleri yöneten bir sistemdir.

Kullanıcı dostu olan bu yazılım içerik yönetim sisteminde olduğu gibi ürün tanıtımı, reklam, kampanya, haber ve firmaya ait kurumsal TV sisteminizi oluşturmada yardımcı olur. Ayrıca o kadar pratik bir sistemdir ki tüm bunları kurmak bile birkaç dakikanızı alacaktır. Ayrıca Magicinfo IP alt yapısına sahip olduğunuz içinde hazırlamış olduğunuz tüm tasarımlar internet sayesinde her konuma anında ulaşım sağlar. Görsel içerik isterseniz eğer sunucunuzda ya da bilgisayarınızda hazırlayabilirsiniz. Yani kısacası istediğiniz gibi özgürce kullanım sergileyerek anında da yayınlama yapabilirsiniz. Bu yazılımın çalışacağı sunucu gereksinimleri ise ekran sayısı, ölçeğine göre belirlenme gösterir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık