Robotların Hayatımızdaki Yeri

Robaxis Robotik Firması robot sektörü üzerine kurulmuş olan ve 15 yıllık bir tecrübeyle hizmet veren şirkettir.

Robotların Hayatımızdaki Yeri
Robotların Hayatımızdaki Yeri Haber Metraj
moyo

Robaxis Robotik Firması robot sektörü üzerine kurulmuş olan ve 15 yıllık bir tecrübeyle hizmet veren şirkettir. Robotik çalışmaları ve endüstriyel uygulamalarıyla birlikte alanında deneyimli kişilerle birlikte 2021 yılında Bursa ilimiz üzerinde kurulmuştur. Projelendirme çalışmaları başta olmak üzere firma kendi ekibiyle birlikte gerçekleştirmektedir. Proje gerçekleştirirken sizler için optimum maliyetli çözümler ile üretim hedefler.

Dünya üzerinde teknoloji çığır atlayarak gelişmeye en iyi şekilde devam ediyor. Artık robotlarda hayatımızın her alanına girmiş bulunuyor. Özellikle de endüstriyel alanlarda sıkça rastlar olduk. Robaxis firması da sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak çözümler üretir. Geliştirdiği projeler tamamen sizlerin kullanımına uygun robotlardır. Olası bir durumda robot bakım ve servis hizmetini 7/24 vermektedir. Satış sonrası müşterilerini mağdur etmez ve asıl önemli olan satış sonrası bile memnuniyeti koruyabilmektir. Bunun bilincinde bir çalışma gösterirler.

Robaxis Hizmetleri

Firma projelerinizde kurulum ve devreye alma aşamalarında tecrübeli ekip arkadaşları ile en kaliteli, hızlı çözümü sunabilmek adına çalışır. Kurulumu yapılan sistemler de devreye alınır. Hatta gerekli testler çerçevesinde her şey tam kontrollü şekilde gerçekleştirilince teslimini de size yaparlar. Herkes hayatında sürekli robot kullanarak büyümedi bu yüzden de sizlere robotlar hakkında küçük eğitim paketleri de vermektedirler. Bu sayede zorlanmadan kullanım sağlayabileceksiniz. Robot servisi ve bakımı üzerinde abb robot servis hizmetleri gibi çeşitli markalar üzerinden de yardımcı olur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık