En Ürkütücü İçerikleriyle Korku Medya

Korku Medya sitesini daha öncesinde duymamış olanlar için belirtmeliyiz ki gerilim ve korku hikayeleri seven biriyseniz, siteden çıkamayabilirsiniz.

En Ürkütücü İçerikleriyle Korku Medya
En Ürkütücü İçerikleriyle Korku Medya Haber Metraj
moyo

 

Korku Medya sitesini daha öncesinde duymamış olanlar için belirtmeliyiz ki gerilim ve korku hikayeleri seven biriyseniz, siteden çıkamayabilirsiniz. Korku Medya 2014 yılında online platform üzerinden çeşitli korku hikayeleri anlatan bir site olarak kurulmuştur. Ancak bir süre yayın sürecinde duraksamalar yaşanmıştır. 2020 yılında sağlam bir kadro ve içerik üretimi ile birlikte kaliteli ve gerçekten yaşanmış korku hikayelerini sitede yazarlara aktarmıştır.

Paranormal olaylar, köylerde yaşanan esrarengiz cinayetler ya da kaybolmalar, musallat ve kara büyüler gibi pek çok içerikte korku hikayesi sitede yer almaktadır. Üstelik sitedeki korku hikayelerini diğerlerinden ayıran en büyük özelliği de yaşanmış korku hikayeleri olmasıdır.

Gerilim Dolu Korku Hikayeleri

Dine karşı herhangi bir eleştiri olmadan, medyumculuk, falcılık ve büyücülük gibi olağanüstü durumlardan ziyade tamamen gerçek hikayeleri barındıran Korku Medya, okuduğunuzda tüylerinizi diken diken edicek içeriklere sahip bir sitedir. Ayrıca sitede okuyucuların ilgisini çekecek çeşitli kategoriler de yer almaktadır. Bu kategorileri aşağıda sizlere maddeler halinde sıraladık.

·         Cinler Hakkında

·         Film İncelemeleri

·         Korku Hikayeleri

·         Paranormal bilgiler

Cinler hakkında merak ettikleriniz, korku filmlerindeki gerçek anlam ve olaylar, diğer korku hikayeleri ve efsanelerin hepsi Korku Medya sitesinde yer alıyor. Aynı zamanda okuduğunuzda sizleri ürpertecek çeşitli paranormal bilgiler de sitede güncel olarak bulunmaktadır. Sitede hala aktif şekilde güncel içerikler paylaşılmaktadır. Tüm içerikleri ve korku hikayelerini görmek için Korku Medya sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık